​Про місце Версаль

Июнь 30, 2018 – 20:01

Версаль - рідкісна перлина європейських палацово-паркових комплексів в однойменному місті у Франції. З початку зведення в XVII столітті палац грав значиму роль в історії країни. Комплекс входить до Списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.

Профессиональный дизайн интерьера днепр заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Будівництво Версаля довелося на час правління французького монарха Людовіка XIV. І потім, понад століття, він служив офіційною королівською резиденцією. У 1801-му році Версаль став музейним надбанням Франції. А ще через 30 з гаком років у палаці був утворений Музей історії Франції.

У Версалі були підписані найважливіші світові документи, поставлено крапку в закінченні Першої світової війни, тут народилися п'ять монархів.

В даний час найяскравіші пам'ятки Версальського ансамблю - зал Дзеркальна галерея, палац на території комплексу Великий Тріанон, експозиція карет, оранжерея і парк.

Дивовижний по красі парк був розбитий на площі 800 га. Він славиться на весь світ фонтанами і статуями, водоймами і галявинами. У 1686-му році на території парку була зведена оранжерея, схожа на ще один палац. Там і донині вирощують цитрусові, екзотичні рослини.

Як дістатися?

Дістатися до Версальського палацу можна на електричці RER - потрібно скористатися лінією С і вийти на станції Versailles Rive Gauche. Квиток в обидва кінці обійдеться в 7 EUR. Між паризької станцією метро Pont de Sevres і Версалем курсує автобус № 171.

вартість відвідування

Сади відкриті з 8:00 до 20:30, палац - з 9:00 до 18:30, Тріанон і Каретна галерея - з 12:00 до 18:30. Всі об'єкти, крім парку, закриті по понеділках.

Квиток на відвідування всіх визначних пам'яток комплексу - палац, Великий Тріанон, тимчасові виставки, Каретна галерея, сади і парк, - обійдеться в 20 EUR. З музичним шоу фонтанів або «музикою садів» - на 7 EUR дорожче. Можна придбати квитки тільки на один об'єкт комплексу. Діти до 18-ти років - безкоштовно.

Версальський палацово-парковий ансамбль - це не просто гучну назву в світовій історії, архітектурі, культурі та мистецтві. Це відмінне місце для цікавої та приємної прогулянки, для дивного подорожі в світ королівської розкоші.

Похожие статьи:

  1. ​Про місце Лувр
  2. ​О месте Версаль
  3. ​Підвісна стеля