​Пусанська вежа, Південна Корея

Март 31, 2018 – 19:04

Однією з найбільш впізнаваних пам'яток є оглядова вежа, розташована на західному березі красивої бухти, оточеної гірським масивом. А незвичайність і колорит цього краю назавжди залишиться у вашій пам'яті завдяки яскравим позитивним враженням. Висота вежі становить 120 м, а завдяки зручному розташуванню, зійшовши на її верхівку, ви зможете споглядати захоплюючий вид цього великого портового міста.

Оглядова вежа Пусана була побудована в Кореї в 1973 році. З тих пір це чудовий витвір сучасного архітектурного мистецтва послужило для туристів і мандрівників з усього світу фоном для незліченної кількості фотографій. Відвідувачі цього надзвичайно красивого міста рідко забувають відвідати вежу Пусана, адже можна увічнити свою присутність тут підписом, залишеної на спеціальній стіні. Навіть сьогодні попри велику кількість пам'яток, що представляють Пусан, таких як гванганскій Великий міст або храм Помоса, вежа Пусана досі служить орієнтиром для багатьох бажаючих впритул наблизитися до великої культури південнокорейського держави.

Будова розташоване на території красивого парку Південної Кореї - «Йонгдусан». Піднявшись на вершину споруди, можна побачити порт Пусан, де практично цілодобово кипить робота пасажирських і вантажних суден. Ви можете відчути і відчути бурхливе життя цього чудового міста з вершини цього унікального будови. Прямо під ним розташовується парк гори Йонгду, а з північного боку перед вашим поглядом відкриваються райони Сеомайон і Хендай.

Біля підніжжя вежі знаходиться древній дзвін, призначений для відлякування злих духів, а для полегшення шляху для відвідувачів до самого будовою веде зручний ескалатор. Оглядаючи місто з вершини цієї воістину дивовижної пам'ятки, ринки Гукье і Денсіндонг на заході, а також відкрите море Сонгдо на півдні здаються настільки близькими, немов їх можна торкнутися рукою. Видовище, яке відкриється вам звідси, нітрохи не поступається пишнотою огляду з гори Лухо, яка знаходиться на острові Боракай. Вночі вид міста з Пусанська вежі перетворюється в незліченну кількість крихітних вогників, створюючи видовище, від якого воістину захоплює дух.

Похожие статьи:

  1. Пусанская башня, Южная Корея
  2. Путівки на Північний Кіпр
  3. ​От сантехника – на заметку