​Річкові круїзи по Європі

Февраль 12, 2018 – 08:23

Річкові круїзи по Європі - один з найбільш зручних і красивих способів познайомитися з визначними пам'ятками європейських країн. Саме з борта комфортабельних теплоходів ви зможете побачити європейські міста, що розкинулися по берегах величних річок з такого ракурсу, який не доступний ні авто-туристам, ні учасникам автобусних турів, ні самостійним мандрівникам. Круїзи по Азії проходять на комфортабельних теплоходах, і у їх пасажирів немає необхідності упаковувати і розпаковувати речі, щоб потрапити з одного міста в інший, а каюти мало відрізняються від номерів якісних європейських готелів. Річкові круїзи по Європі можуть мати тривалість від 3-5 до 15-17 днів, а огляд визначних пам'яток не обмежується стоянками. Адже кожен день з борта теплохода відкриваються прекрасні види на мальовничі береги, старовинні замки, витончені мости, поля, гори або виноградники.

На нашому сайті ви можете вибрати найпопулярніший маршрут або, навпаки, річковий круїз маловідомими куточками М'янми. І звичайно, серед наших пропозицій є річкові круїзи з російськими групами, які особливо популярні на російському ринку.

Річкові круїзи по Дунаю, Ельбі, Рейну, Майні з російськими группамі.На теплоходах, оснащений найвищими технологіями по всім необхідним європейським стандартам, річковий теплохід це тепер плавучий «готель на воді». Вам не потрібно постійно розпаковувати багаж, він просто їде з вами, річковий круїз по Європі-це можливість відвідати, відразу кілька країн - наприклад, Німеччину, Словаччину, Австрію і Угорщину. Подивитися найцікавіші культурні міста Європи, такі як Відень, Амстердам, Кельн, Кобленц, Лінц, Будапешт, Зальцбург, Мельци. Російські представники на борту. Круїзи з російськими групами. Інформація російською мовою на борту. Екскурсії російською мовою.

Похожие статьи:

  1. Тур на Кіпр у Жовтні
  2. ​Ціни на рідкі шпалери
  3. ​Речные круизы по Европе
  4. ​Жива огорожа з верби
  5. ​Пальмові острови в Дубаї