СІЛЬСЬКА ШВЕЦІЯ: ДЕ ПОЇСТИ

Сентябрь 21, 2017 – 12:12

Якщо у вас є вільних півдня в Мальме, беріть напрокат машину і вирушайте кататися по регіону Сконе. Візьміть за кінцевий пункт один з нижчеперелічених ресторанчиків, а по дорозі видивляйтеся на старі млини, білі будинки і вітряки, і сміливо звертайте, побачивши від руки написану табличку "kafe". Регіон настільки невеликий, що поїздка до будь-якого з цих ресторанчиків займе не більше години.

Katrinetorp

Найближче до Мальме (всього 15 хв на машині з центру) заміське кафе являє собою відреставровану садибу початку XIX століття з шикарним англійським садом. У будівлях, що колись служили складом і Конюшенної, зараз працюють інтер'єрні та антикварні магазинчики, в самому двоповерховому панському будинку проводять весілля, а в одному з флігелів працює чудове кафе зі справжньою шведською їжею з місцевих продуктів і всілякими тортами і булочками. Кращий обід в сонячний день!

Hörte brygga

Самые классные видео и фото для взрослых в свободном доступе.

Рай для тих, хто знаходить затишок і красу в простих речах. Прямо у води у дворі дерев'яного будиночка стоять різномасті столи і стільці, бородаті красені наливають каву і ріжуть свежекопченая лосось на обід. Від морквяного пирога можна збожеволіти, і взагалі дуже хочеться скоріше сюди повернутися! Ресторан відкритий тільки влітку і в передріздвяний час, коли тут запалюють вогні і довго вечеряють з улюбленими друзями.

Höganäs saluhall

Колись в цій будівлі розташовувалася знаменита і процвітаюча керамічна фабрика Höganäs, тепер все виробництво вміщується в маленькій кімнаті на першому поверсі, а будинок разом з гігантськими печами для випалу викупив місцевий еко-ентузіаст. Перший поверх займає еко-ринок, а другий - відмінний ресторан на обід (працює тільки c 11 до 14, у вихідні з 12 до 15) - буфет з купою страв, приготованих з того, що з ранку привезли фермери. До обіду можна замовити пиво, яке варять тут же на мікропівоварне. Ресторан рекомендований престижним гідом White Guide.

Похожие статьи:

  1. Гвинти кріплення по ГОСТ
  2. КЛІНКЕР - ЦЕГЛА ДЛЯ ПОВЕРХОНЬ
  3. СТОКГОЛЬМ ДЛЯ ТИХ, КОМУ ЗА 30
  4. Монтаж даху над балконом
  5. ​НЕЗВІДАНА АНГЛІЯ: ДЕНЬ В БАТ