​Що обовязково потрібно відвідати і подивитися в Греції?

Февраль 12, 2018 – 19:20

Греція здавна вважається найпопулярнішим місцем у туристів всієї планети. В останні десятиліття ця країна стала одним з головних напрямків як пляжного, так і пізнавального туризму ...

Що обов'язково потрібно відвідати і подивитися в Греції?

Срочная, профессиональная регистрация ооо под ключ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Цьому сприяє не тільки велика кількість історичних пам'яток, ніж завжди славилася древня земля Еллади, але і унікальні природно-кліматичні умови, протяжна берегова лінія, сучасний чудово налагоджений готельний і екскурсійний сервіс. Туристичні компанії постійно оновлюють пропоновані тури, і готелі прагнуть, в умовах жорсткої конкуренції з боку інших курортних напрямків, створити туристам найкращі умови за доступними цінами.

Туристичну зону Греції іноді називають Архіпелаг. Більше тисячі островів в басейнах Егейського і Іонічного морів зберегли величезну кількість матеріальних слідів давньогрецької цивілізації, а також пам'ятників ранньої європейської історії, від хрестових походів до турецько-османського завоювання. Ми пропонуємо ознайомитися з п'ятьма найбільшими, на наш погляд, важливими пам'ятками, які неодмінно слід відвідати, побувавши в Греції.

Афінський Акрополь

Резиденція афінських царів, розташована на високому скелястому пагорбі в центрі міста.

Афінський Акрополь

Акрополь в давнину виконував оборонну функцію і одночасно служив місцем поклоніння античним богам. Тут знаходиться безліч давньогрецьких храмів, найвеличніший з них - всесвітньо відомий Парфенон, визнаний ЮНЕСКО світовою культурною спадщиною і є неофіційним національним символом Греції.

Парфенон

Протягом тисячоліть багато храмів і інші архітектурні споруди Акрополя не раз піддавалися руйнувань, але майстерність древніх зодчих досі вражає уяву.

Гора Афон

На жаль, це дуже цікаве місце в Північній Греції можуть відвідувати тільки чоловіки. На горі Афон знаходяться близько 20 чоловічих православних монастирів, населених півтора тисячами ченців.

Гора Афон

Афонські монастирі - одне з головних святих місць православних християн всього світу, тут можна відвідати храми, збудовані ще в IV столітті. Офіційно гора Афон вважається грецької територією і називається «Автономний чернеча держава Святої Гори». Це єдина в світі чернеча республіка, монастирі наділені правом широкого самоврядування.

Гора Афон. фото 2

Крім заборони перебування на горі Афон жінок (і навіть тварин жіночої статі!), Діє ще ряд обмежень для туристів: заборона відео- та фотозйомки, яскравою і короткою (вище колін і нижче плечей) одягу, заборонено також купатися і загоряти. Проте, грецький Афон щорічно відвідують близько мільйона туристів.

Олімпія

У давньогрецькій міфології гора Олімп - священне місце перебування богів.

гора Олімп

В наші дні Олімпія - національний природний парк з приголомшливими гірськими видами, звідси доставляють «олімпійський вогонь», який супроводжує літні і зимові Олімпійські ігри в різних кінцях Землі. Як і годиться культовому місця, тут багато всіляких давньогрецьких святинь: храм богині Гери, більше сотні статуй, що підкорюють туристів дивовижною майстерністю стародавніх скульпторів.

Храм богині Гери

Острів Крит

Крит - найбільший острів грецького Архіпелагу, колиска найдавнішої мінойської цивілізації.

Острів Крит

Головна і найвідоміша пам'ятка Криту - Кносський палац з лабіринтом царя Міноса, що згадується в легендах і міфах стародавньої Греції про священному бику Мінотавра.

Кносський палац

На південному заході острова знаходиться національний заповідник - ущелині Самарь довжиною понад 16 км.

ущелина Самарь

Тут можна побачити стада диких гірських кіз і випити знаменитого критського вина з винограду, що виріс на схилах ущелини. Пляжі і лагуни Криту - одні з найкрасивіших на всьому Середземномор'ї.

Похожие статьи:

  1. ​Где недорого купить однокомнатную квартиру в Киеве
  2. Самостійна подорож по регіону Бохуслен в Швеції
  3. Що потрібно знати про новий лінолеумі?
  4. ​Застосування пластикової вагонки в обробці поверхні
  5. ​5 помилок при покупці нерухомості в Іспанії