Сучасні світильники для вулиці

Сентябрь 6, 2018 – 06:23

Сучасні світильники для вулиці, які сьогодні можна часто побачити і біля муніципальних об'єктів, і у приватних будинків, - це красиві прилади з високим рівнем захисту.

Асортимент їх настільки великий, що вирішивши купити вуличні світильники в інтернет-магазині, ви можете утруднити у виборі. Якщо питання з організацією вуличного освітлення загнав вас у глухий кут, спробуйте:

зв'язатися з консультантами магазину, які дадуть відповідь на питання і порекомендують в кожному конкретному випадку оптимальну модель

Купить уличное освещение Вы можете по самой выгодной стоимости на сегодняшний день на сайте интернет-магазина "Eurotrade".

знайти фахівця, який займеться установкою світлотехніки біля вашого будинку і допоможе вибрати відповідні за технічними параметрами прилади

Щоб правильно розрахувати, скільки знадобиться світильників, необхідно знати освітлювану площа і необхідний рівень освітлення.

ВІДЗНАКИ ВИДІВ СВІТИЛЬНИКІВ

Вивчаючи каталог і фотографії, обов'язково зверніть увагу на такі характеристики запропонованих світильників для вулиці:

спосіб установки приладу (наприклад, на стіну, на стелю, на підлогу, а також вбудовані)

стиль / дизайн світильника - він повинен гармоніювати з екстер'єром (класика, ретро, хай-тек, модерн і т. д.)

кількість і форму плафонів

матеріал каркаса і плафона

джерело освітлення (лампи розжарювання, енергозберігаючі лампи, світлодіоди

ступінь захисту від проникнення вологи і пилу (індекс IP)

Зверніть увагу, що при виборі моделі на сайті ви можете встановлювати в фільтрі прийнятні для вас ціни, відповідний матеріал, колір каркаса і плафона, а також цікавий для стиль.

ВУЛИЧНІ СВЕТИЛЬНИКИ ПО ТИПУ УСТАНОВКИ

Найбільш поширені і затребувані:

настінні. Використовуються в якості прожекторів або для підсвічування. У другому випадку істотне значення мають декоративні властивості світильника. Наприклад, дуже модні нині моделі «під старовину»;

підвісні. У каталозі представлені фото підвісних моделей, які є вуличними аналогами звичайних одно- або багатолампових люстр. Як правило, це скляні плафони, підвішені на ланцюжки. Їх зазвичай використовують для освітлення входу в будинок, на терасах, в альтанках;

торшерні світильники-ліхтарі. Зазвичай встановлюються уздовж доріжок. Класичний варіант - стійка з плафоном. Сучасні моделі мають більш складну конструкцію і можуть випромінювати світло не тільки на верхівці торшера, а й по всій довжині стійки;

вбудовані світильники. З їх допомогою можна добре прикрасити ландшафт. Це - прилади, які дають неяскраве світло в обраній зоні. Днем такі невеликі «світлячки» практично непомітні, зате в темний час доби вони перетворюють територію ділянки.

Окремо варто згадати ґрунтові і плавучі світильники. Перші вбудовуються в ґрунт, зазвичай по узбіччях доріг, і нерідко захищаються гратами. Другі дозволяють створювати ефектні освітлювальні композиції в басейнах і водоймах.

Похожие статьи:

  1. ​Сучасні сонячні електростанції
  2. Супер-преміум корми для собак
  3. Туристичний Ізраїль
  4. Сучасні світильники для вулиці
  5. Ремонт квартири в новобудові