​Топ-10 найгірших країн для відпочинку

Март 31, 2018 – 19:01

М'які ліжка в номерах, ласкаве море і безліч розваг - нічого з цього ви не знайдете в цих країнах, зате цілком можете знайти пригоди, які можуть не тільки зіпсувати відпочинок, а й життя взагалі. Представляємо вам топ-10 найгірших країн для відпочинку.

10. Ємен. Мало того, що тут немає розвиненої туристичної інфраструктури, так і ще тут періодично відбуваються перестрілки на вулицях, для жителів Ємену пустити пару куль в сусіда в порядку речей.

9. Сирія. Внутрішні конфлікти і тероризм - це основні проблеми в цій країні, якщо не хочете особисто познайомиться зі смертниками-шахідами, то краще їдьте в іншу країну.

Вы можете купить айфон облачный майнинг по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

8. Нігерія. Хочете відчути себе заручником? Хочете стати донором органів при житті? А може, хочете залишитися без одягу і грошей в чужій країні? Якщо так, то ласкаво просимо в Нігерію.

7. Лівія. Відгриміла громадянська війна не стала початком мирного життя Лівії, на вулицях стало ще небезпечніше, без автомата Калашникова та солідної амуніції сюди краще не приїжджати.

6. Судан. Ще одна країна, де є можливість покататися на танку або взяти участь у цій войнушки прямо у дворі свого будинку, прямо як в дитинстві, тільки наслідки зовсім не дитячі. Зате є шанс стати місцевим князем, захопивши село-іншу разом із загоном озброєних підлітків років 14.

5. Північна Корея. У цій країні, де над людьми, як і раніше продовжують ставити експеримент під назвою «комунізм» ви ризикуєте потрапити до в'язниці через те, що ви схожі на шпигуна і зовсім не азіатської зовнішності.

4. Демократична Республіка Конго. Конго взагалі складно назвати державою, так воно є на карті, але по приїзду сюди на ледь літаючому кукурузника, ви не знайдете нічого схожого на країну. Цілковите беззаконня і відсутність мінімальної безпеки.

3. Сомалі. Країна поділена між збройними угрупованнями, кожна з яких володіє окремим містом / областю, і хоча офіційна влада існує, але вона явно не справляється з наведенням ладу. Крім того Сомалі - це лігво сучасних піратів, які як і багато століть назад захоплюють судна і викрадають людей.

2. Колумбія. Країна поділена між трьома угрупованнями: наркомафією, офіційною владою і партизанами угруповання ФАРК, які вже яке десятиліття ведуть боротьбу між собою. Тут з вами може статися все що завгодно, причому навіть самі офіційна влада можуть вам ці проблеми створити, поліцейські можуть пристрелити людини прямо на вулиці, а корумповані чиновники «призначити» кару за непослух.

1. Афганістан. У цій країні цивілізація ще й не починалася, не кажучи про постійні війни і численні лігва терористів. Тут вас можуть пограбувати прямо під час того, коли поруч в п'яти метрах буде розриватися черговий снаряд від бомбардування. Відмінний варіант для мандрівників з хорошим досвідом стрільби і парою танків в гаражі.

Похожие статьи:

  1. Переваги круїзного відпочинку
  2. ​Дизайн інтерєра. Основи дизайну
  3. ​Як знайти дешеві авіаквитки
  4. ​Пляжі Іспанії - душевний відпочинок
  5. ОАЕ - місце для спокійного відпочинку