Торф для посадки рослин

Январь 7, 2017 – 18:12

Компанія «Кліома Сервіс» пропонує Вашій увазі торфосуміші і субстрати для посадки різних видів рослин. У нас в наявності є торф кислий верхової і торф перехідною виробництва Республіки Білорусь, кислий субстрат власного виробництва, а так само кислий верховий торф і органічний субстрат "Milaflor" Литовського виробництва.
Кислий верхової торф використовується безпосередньо для посадки, а так само для виготовлення субстратів. Кислий верхової торф має pH 3.5-4.5, і його використовують для посадки рослин, які вважають за краще кислий грунт. А це лохина, журавлина, брусниця, хвойні рослини, рододендрони і т.д.
Органічний субстрат "Milaflor" має нейтральну кислотність, його рН 5.5-6.5. Цей субстрат широко застосовується для посадки розсади овочевих культур, посадки і пересадки кімнатних, горшочних ягідних культур і т.д.

Ви можете придбати торфосуміші для рослин по найвигіднішій вартості на сьогоднішній день.


Перехідної торф використовують для посадки овочевих культур, декоративних дерев і чагарників, пересадки кімнатних рослин, а так само для виготовлення субстратів для посадки / пересадки рослин.
Купуючи торфи і субстрати у компанії «Кліома Сервіс», Ви отримуєте високоякісний грунт для Ваших рослин. Вони відмінно накопичують вологу і пропускають повітря, не обпалюють у рослин кореневу систему, збагачені поживними речовинами. Під час безсніжних зим, торф відмінно виконує роль мульчі, зберігаючи тепло біля коріння садових рослин.
Торф для посадки хвойних і ягідних рослин купити в Україні

Розглянемо ж який торф буває?

У природі існують три види торфу: перехідний, низинний і верховий.
Існує думка, що найбільш цінний низинний торф, який утворюється по берегах струмків, ярах, на зарослих ставках. Низинний торф містить до 1% фосфору і до 3% азоту. Але сам азот знаходиться в важкодоступній для всіх рослин формі. З усіх видів торфу - низинний має найменшу кислотність (до складу входить зола, що служить засобом для зниження кислотності грунту.
Тепер розглянемо верхової торф, він утворюється на рівних або підвищених ділянках рельєфу і має менш поживних речовин (0.1% фосфору і 1% азоту). Верхової торф має кислотність 3.5 - 4.5 Ph, з цього вносити його в грунт не рекомендують.

торф, продаж торфу, верховий торф, перехідною торф, торф купити, торф в Україні
Зазвичай купити верхової торф прагнуть дачники і фермери що займаються вирощуванням декоративних, квітучих і ягідних рослин. У складі перехідного торфу менше золи чим в низинному і розкладається значно повільніше, в результаті чого, поживні речовини доходять набагато пізніше до рослин. Його часто використовують для компостів з гною, гноєм, рослинними залишками.

Торф купити оптом в Україні, і не переживати за якість? Тоді Ви потрапили за адресою. Весь торф має сертифікати якості проводиться в Білорусії. Наша компанія зможе поставити торф в будь-яку точку України транспортними компаніями в різних розфасовках - в залежності від потреб клієнтів.

Похожие статьи:

  1. Технічний ендоскоп
  2. Торф для посадки рослин
  3. Покупки а Абердині
  4. Поговоримо про якор