Установка домофону

Январь 24, 2018 – 19:19

Найчастіше за допомогою домофона забезпечують безпеку під'їздів у багатоквартирних будинках. Завдяки встановленню домофонів, ви можете говорити з прийшли людьми (аудиодомофон), бачити їх (відеодомофон) і при бажанні відкрити двері.

Традиційна установка домофонів  на увазі розміщення наступних конструктивних елементів:

- блоку виклику (ще називається панеллю виклику. Це пристрій, який забезпечує зв'язок з необхідною квартирою)

Сервисное обслуживание видеонаблюдения заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

- переговорний пристрій, яке стоїть в квартирі і служить для надійшов виклик від

- замок на вхідних дверях.

Або подивіться готові рішення, натисніть тут

У більшості випадків мешканцям видаються ключі для відкривання замка. Також монтаж домофонів може включати розміщення в обраних місцях окремого блоку електроніки, додаткових елементів живлення (аварійний акумулятор, блок живлення), комутаторів. При установці домофонів в офіс, які забезпечують передачу відеозображення, необхідно знайти місце для монітора. Панель виклику в цьому випадку забезпечується камерою.

вибираємо домофон

Установка домофоновНаша компанія може встановити домофон дуплексного і симплексного типу. Сьогодні більш затребувані дуплексні пристрою майже витіснили своїх симплексних конкурентів. Вони дозволяють спілкуватися одночасно в двох напрямках (тобто зв'язок за тим же принципом, що в телефоні), тоді як установка симплексного типу має на увазі, що гість і господар будинку зможуть розмовляти тільки по черзі (тобто на зразок міліцейських радіостанцій). При монтажі дуплексних пристроїв в квартирі зазвичай встановлюють трубки, а при симплексного типу - гучномовні «коробочки».

Вони також діляться на цифрові і координатні. Перший варіант відрізняється більшою надійністю. Крім того, підключення домофонів такого типу здійснюється простіше, так як використовується двожильний кабель типу ПВС, а їх експлуатація не викликає проблем. Втім, трубка цифрового домофона дорожче, оскільки вона забезпечена дешифратором коду виклику квартири.

Координатний тип складніше, вимагають більше дорогих матеріалів. При установці домофонів даного типу застосовується 20-ти жильний кабель. Координатні пристрої використовують координатно-матричну систему адресації. Трубки стоять на порядок дешевше, ніж у цифрових домофонів, так що попит на них вище.

У числі зарубіжних фірм-постачальників домофонів можна назвати COMMAX, Rainmann, Urmet, KOCOM. Також компанією «Технополіс» здійснюється від вітчизняних виробників (Vizit, Лідер, Маршал, Елтіс, Кейман, PERCo і ін).

Важливий критерій при виборі домофона - його вандалостійкість. Залежить ця характеристика насамперед від властивостей визовной панелі. Якщо потрібна хороша захист від хуліганів, то при установці домофонів в СПб слід віддавати перевагу литим або фрезерованим блокам виклику, забезпеченим металевими кнопками розвантаженого типу.

У прохідних під'їздах часто проводиться установка домофонів, до яких можна підключити дві панелі виклику. Інший варіант - на один вхід поставити визовную панель, а на другий - замок з зчитувальних пристроїв, який відкривається ключем. Гідність такої установки - доступна ціна, недолік - відвідувачі зможуть потрапити в будівлю тільки через одні двері.

Також можлива установка домофонів в під'їзд з відеокамерою. Незважаючи на високу вартість, таке рішення має попит завдяки більшої зручності і якості подачі інформації. Якщо ви вибираєте варіант з відео, то особливо важливо, щоб установка проводилася кваліфікованими фахівцями. В іншому випадку можуть бути не враховані деталі, що впливають на якість зображення (можливість засвічення сонцем або, навпаки, низька освітленість).

Похожие статьи:

  1. Дошка оголошень
  2. Страховка авто
  3. Гуляємо по Кракову
  4. Эйфелева башня
  5. Художня ковка металу