Відпочинок в Таїланді

Январь 14, 2018 – 17:51

Після довгої роботи потрібен відпочинок. Найкраще провести його не тільки цікаво, а й з користю для свого здоров'я, щоб залишилися яскраві спогади і сили додалися. Найчастіше мріють про пляжах, білому піску і море. Відпочинок в Таїланді хороший, безсумнівно, в будь-який час року.

Паттайя - найпопулярніше і відоме місце відпочинку в Таїланді. Паттайя перекладається як «південно-західний вітер», наголос в назві міста ставиться на останньому складі. Вперше на краси цього райського куточка звернули увагу американці під час в'єтнамської війни, організувавши для офіцерів базу відпочинку на узбережжі Сіамської затоки. До того моменту це була простою село, жителі якого займалися рибальським промислом. Сьогодні Паттайя - це курорт світового рівня, стрімко розвивається і підвищує рівень пропонованого комфорту.

Тут представлені всі види відпочинку - молодіжний і сімейний, пасивний і активний, споглядальний і пізнавальний. Море і пляжі, дивовижна краса природи є не єдиними пам'ятками Таїланду. Сама по собі країна має і самобутню культуру, і численні традиції, які відкриваються туристам.

По праву одним з найкрасивіших у світі парків визнаний ботанічний сад імені мадам Нонг Нуч. В цьому цілому комплексі представлені сади метеликів, кактусів, орхідей. Також є французький парк і автопарк з ексклюзивними автомобілями, і все це на тлі древніх храмів. На фермі слонів можна покататися на них і побачити виставу, в якому слони демонструють уміння ходити по канатах і кататися на велосипеді.

Вы можете приобрести удобный матрас ортопедический латексный по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

У Паттайя знаходяться різні ферми і зоопарки, в яких проходять вистави за участю диких тварин - слонів, тигрів, а також можна побачити поросячі перегони. Відмітною умовою утримання тварин полягає в тому, що вони вільно гуляють на волі. Потримати на руках і погодувати з пляшечки молоком тигреня можна на тигровій фермі. На крокодилячих фермах туристи можуть брати участь в годуванні крокодилів.

Похожие статьи:

  1. ​Відпочинок в Венесуелі
  2. ​Дух відпочинку в Таїланді
  3. Відпочинок у Франції
  4. Кіпр Відпочинок в Травні
  5. Відпочинок на Кіпрі