Ваучер на оренду автомобіля

Январь 21, 2018 – 17:44

Ваучер на оренду автомобіля - це документ, який підтверджує заздалегідь обговорённую ціну з компанією з оренди автомобілів за її послуги, що надаються. Дуже важливо, щоб ви мали ваучер з собою під час отримання автомобіля в пункті оренди. Якщо, забираючи автомобіль, ви не пред'явите агенту орендної компанії свій ваучер, то він має право взяти з вас велику ціну за оренду або відмовитися видати вам автомобіль. В цьому випадку компенсація за вироблену переплату або неотриманий автомобіль не годиться.

Ви повинні роздрукувати та пред'явити свій ваучер в пункті прокату. Ми не можемо прийняти на себе відповідальність за можливі додаткові витрати, якщо при офрмлення документів на оренду не пред'явлено ваучер. Повернення грошей можливе тільки в тому випадку, якщо прокатна компанія отримала ваучер від орендаря. Будь ласка, зверніть увагу: ми не несемо відповідальності в тих випадках, коли клієнт змушений переплатити за оренду через те, що з прийому автомобіля він не зумів пред'явити свій ваучер.

Качественное женское белье купить интернет магазин по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Для повної впевненості в тому, що після оформлення замовлення ви отримаєте підтвердження по ел. поштою з посиланням на ваш ваучер, ви повинні включити наступну адресу noreply@cartrawler.com в свою адресну книгу вашого поштового клієнта або в список безпечних адрес. Таким чином ваша програма ел. пошти під час фільтрації вхідних листів не прийме підтвердження з ваучером за спам.

Якщо ви зробите в замовленні зміни, які повинні відбитися на ваучері, останній буде змінений автоматично, а його копія буде відправлена вам і орендної компанії по ел. поштою. Будь-які зміни, пов'язані з датами або обраним класом автомобіля можуть вплинути на остаточну ціну оренди.

Щоб переглянути свій ваучер, введіть номер замовлення, який був висланий вам на e-mail разом з підтвердженням, і адресу своєї ел. адресу, яка асоціюється під час резервації автомобіля. Номер замовлення складається з літерного коду країни оренди і дев'яти циф

Похожие статьи:

  1. Забір з декоративних блоків
  2. ​Системи крапельного поливу
  3. Бурный роман Гарри Поттера
  4. Виробництво ПВХ профілю
  5. Добова оренда квартир