Встановлення сонячних електростанцій

Март 22, 2018 – 19:29

Сонячна енергія - це майбутнє. Рано чи пізно людство повинно прийти до стовідсоткового виробництва електрики виключно за допомогою поновлюваних джерел енергії. Як і в природі, на економічному ринку діють свої закони. З кожним роком обсяги виробництва сонячних батарей, а правильніше буде сказати, фотоелементів росте. Як наслідок падає їх ціна, що тягне за собою і зниження вартості виробництва "сонячної" електрики. Для порівняння, просто згадайте, скільки разів за останні десятиліття зросла ціна на нафту і газ? Ще один аргумент на користь сонця - з кожним роком підвищується ефективність фотопанелей, зростає їх ККД. Це також прискорює темпи окупності сонячних електростанцій. 

Важливим напрямком в роботі нашої команди також є продаж і встановлення геліосистем. Це сонячні станції для нагріву води. Їх можна використовувати, як для нагріву гарячої води, так і для опалення приміщень.

Професійне та якісне встановлення сонячних електростанцій замовити на сьогоднішній день.

Чому ми цим займаємося?

По-перше, це дуже цікаво і нам подобається альтернативна енергетика.

По-друге, це економічно вигідно і нам, і нашим клієнтам. Приватні сонячні електростанції підключені до загальної мережі "продають" вироблену електрику за "зеленим тарифом". Ціна кіловата з року в рік різниться, але "зелена" енергія цінується в рази дорожча за звичайну. Наші клієнти, купивши сонячну електростанцію, починають не просто економити на енергоспоживанні, а заробляють на продажу електрики! Кожна сонячна електростанція, встановлена на даху приватного будинку, приносить дохід. Термін окупності такого підприємства безпосередньо залежить від власного споживання кожного об'єкта. Якщо у Вашому будинку впроваджені енергозберігаючі технології і Ви не залишаєте включеним світло в усіх кімнатах на цілу добу - тоді Ваша домашня сонячна електростанція окупиться протягом 5-7 років.

Третя причина - це екологія. Ми хочемо внести свій вклад в збереження нашої планети. Людство вічно не зможе видобувати вугілля, газ і нафта - запаси незабаром вичерпаються. Тому ми вважаємо, що на даху кожного будинку повинна з'явитися своя СЕС. Це зробить нас незалежними і успішними. Чим більше сонячних електростанцій, тим дешевше енергія, а соотвественно і більше стимулу для розвитку економіки в державі. Простий приклад: в Чилі ціна електрики близька до нуля, завдяки великій кількості діючих СЕС.

Людству не потрібне вугілля або якісь інші викопні джерела енергії. У нас по сусідству працює безкоштовний термоядерний реактор - Сонце. Все, що потрібно щоб використовувати цю енергію - просто встановити у себе на даху сонячну електростанцію. Ну, і поряд невелику геліостанцію для нагріву води. Після цього Ви стаєте незалежним від коливання цін на видобуваються енергоносії.

Наш клієнт, говорить тільки який обсяг електрики він хоче виробляти. Далі все робимо ми: підбираємо найкращі комплектуючі, проектуємо, встановлюємо все обладнання і найголовніше - реєструємо СЕС в органах обленерго. Наші клієнти повністю позбавлені від паперової тяганини. Ваше завдання тільки зробити замовлення - далі ми все зробимо самі. Більш детально з нашим портфоліо Ви можете ознайомитись в розділі "Наші об'єкти". У нас є досвід установки різних сонячних систем в Миколаєві і всій країні, як в приватних домоволодіннях, підприємствах так і в соціальних

Похожие статьи:

  1. Виготовлення металоконструкцій
  2. ​Сучасні сонячні електростанції
  3. Якісні та недорогі електротовари
  4. ​Современные солнечные электростанции
  5. Путеводитель по подбору электролобзика