​Як вибрати обробку стелі

Февраль 26, 2019 – 18:32

Стеля - один із найважливіших елементів приміщення. Його оформлення може як підкреслити загальний дизайн, так і зіпсувати весь зовнішній вигляд ...

стельова плитка

Якщо підійти з розумом і належною увагою до вибору стельової обробки, можна вирішити не одну стильову завдання.

Вы можете оформить кредит в Ровно moneyveo.ua на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

Наприклад, за допомогою правильного стелі можна візуально розширити невелике приміщення, або, навпаки, додати затишку занадто великого простору.

Далі будуть розглянуті деякі види оздоблювальних матеріалів для стелі.

Одним із способів обробки стелі є наклеювання певного матеріалу прямо до базового основи. Часто таким чином використовують панелі або плитки з полістиролу. З ними легко працювати за рахунок малої ваги і простоти розрізання. Крім того, полістирол відрізняється непоганими звуко- і теплоізоляційними властивостями. Однак такий спосіб не дає візуальної цілісності стелі. Якщо цей момент для вас важливий, краще обклеювати його шпалерами. Для цих цілей особливо гарні склошпалери, що відрізняються досить довгим терміном експлуатації і до того ж, їм не страшна вологість.

Величезний простір для творчості і реалізації самих різних дизайнерських задумок дає підвісну стелю. З його допомогою можна регулювати як мінімум висоту стелі, а як максимум - саму конфігурацію. До того ж подібне покриття не вимагає ґрунтовної обробки базової поверхні, оскільки кріпиться на металевий каркас. Матеріалами для модульних плит зазвичай є метал, пластик, гіпсокартон або мінеральні волокна. Так само нерідкі дзеркальні панелі. Гіпсокартон вважається одним з найбільш універсальних матеріалів.

Наступний вид матеріалу істотно відрізняється від попередніх. Якщо до того були розглянуті ті чи інші варіації використання плит або панелей, то в цьому випадку мова піде про тканини з поліефіру або вінілу. Як ви вже, ймовірно, зрозуміли, наступний варіант обробки - натяжна стеля. Для його установки використовується спеціальний каркас, що вмонтовується по периметру приміщення.

У питанні кріплення можливі варіанти. Для плівки з вінілу і ПВХ часто використовують так званий гарпун, який представляє собою планку, приварену по периметру стелі.

Однією з основних особливостей монтажу є необхідність прогрівання повітря до 60-70 градусів Цельсія. Однак навіть цей момент не може перешкодити натяжної стелі залишатися одним з лідерів по чистоті і швидкості монтажу.

Натяжна стеля з вінілу дає більшу свободу у виборі дизайну. Можна імітувати будь-який матеріал, і навіть просто використовувати будь-якій малюнок. Можна грати з текстурою і конфігурацією.

Мінусами даного виду обробки є такі моменти. По-перше, необхідність заміни всієї плівки при будь-яких пошкодженнях. По-друге, система кріплення віднімає нехай і невелику, але все ж частина висоти приміщення.

Якщо ви ремонтуєте приміщення з підвищеною вологістю, до вибору стелі доведеться підходити з особливою ретельністю. Вибираючи матеріал, крім звичайних вимог, таких як світловідображення, звукопоглинання, вогнестійкість, простота догляду і монтажу, і, звичайно, зовнішні характеристики, потрібно обов'язково переконатися в його вологостійкості. В іншому випадку почнуть виникати ті чи інші неприємні наслідки. Деякі матеріали почнуть розшаровуватися, деякі стануть піддаватися корозії, так само ймовірно розмноження бактерій і грибків.

У даній ситуації можна вибрати рейкова стеля. Такому виду обробки протікання не страшні. Більш того, це красиве і функціональне рішення. Під стелею можна буде заховати проводку, короба вентиляції та інші не самі естетичні речі. Рейкові стелі відрізняються високою міцністю. Однак дана система забирає мінімум 2 сантиметри від висоти приміщення.

Похожие статьи:

  1. ​Відпочинок в Венесуелі
  2. ​Що вибрати - брус або колоду
  3. ​Як відремонтувати стелю