​З чим несумісна термопленка?

Февраль 3, 2019 – 16:31

Категорично заборонено встановлювати термопленку під плитку і керамограніт. Хоча, недобросовісні продавці стверджують, що їхня продукція універсальна і підходить для монтажу при будь-яких умовах, це робиться виключно для залучення клієнтів.

Дві основні причини, чому не можна використовувати плитку на термопленку:

відсутність адгезії плівки до основи підлоги - виходить «плаваючий» ефект, що призводить до тріщин, якщо в майбутньому впустити на підлогу щось важке;

Эффективная борьба с Гепатитом С Ledipasvir Sofosbuvir купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

лужне середовище, якою володіють плитковий клей або стяжка, з часом роз'їдають плівку, що призводить до ураження електричним струмом або іскроутворення.

Під плитку і керамограніт ми пропонуємо використовувати спеціальні теплі підлоги UNIMAT.

Забороняється використовувати коркове покриття для інфрачервоного теплої підлоги. Справа в тому, що пробка в даному випадку є теплоізолятором. В результаті відведення тепла стає неможливим. З цієї причини не можна використовувати ламінат або паркетну дошку з пробкою на зворотному боці.

Отже, яке покриття на теплу підлогу з термоплівки краще? Виробник плівкових підлог CALEO рекомендує використовувати ламінат, ковролін, лінолеум і паркетну дошку. Головне, при покупці звертайте увагу на перелічені нюанси і рекомендації виробників підлогових покриттів. І тоді тепла підлога буде радувати вас довгі роки теплом і комфортом!

Похожие статьи:

  1. ​Що ж таке косметичний ремонт?
  2. ​Автоматика для опалення
  3. ​Лавинное снаряжение
  4. ​Зачем вам высшее образование?