​Заборони в Таїланді: що нового в 2017 році?

Январь 31, 2018 – 17:47

Тайці в цілому не агресивні і доброзичливо ставляться до іноземців, адже доходи від туризму - істотна частина тайської економіки ...

Заборони в Таїланді: що нового в 2017 році?

Але закони в цьому королівстві суворі, в тому числі в частині поваги національних традицій.

Росіянам слід контролювати свою поведінку, як у відношенні місцевих жителів, так і під час перебування в готелі, на пляжі, при відвідуванні пам'яток і просто на вулиці. Публікуємо інформацію про заборони в Таїланді, знання якої дозволить вам уникнути неприємних інцидентів, здатних затьмарити ваш відпочинок в цій державі.

Дронь в Таїланді

Влада країни в особі комісії з радіо- і телемовлення (NBTC) оголосили в жовтні 2017 року про обов'язкову реєстрацію всіх дронів (квадракоптеров) починаючи з 1 січня 2017 року.

Профессиональный Вы можете заказать на сайте ремонт квартир в спб по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

У провідних зйомку за допомогою дронів в Таїланді туристів можуть бути неприємності

Це стосується туристів і місцеве населення. Інакше - штраф до 3000 доларів і / або до 5-ти років в'язниці.

Мандрівників, які збираються запам'ятати красу Таїланду з повітря, можуть крупно оштрафувати або взяти під варту

Зареєструвати дрон можна в будь-якому поліцейській дільниці, офісі NBTC або в Навчальному центрі цивільної авіації (потрібно мати при собі копію вашого паспорт, підтвердження вашого місця проживання в країні, фотографію дрона і дві копії реєстраційної форми).

Електронні сигарети в Таїланді

З 2014 року в Таїланді заборонені популярні в нашій країні електронні сигарети (вейпи) - якщо поліція побачить з ними, вам загрожує в'язниця строком на п'ять років або великий штраф (до 1 мільйона бат).

Електронні сигарети (вейпи)

Куріння на пляжах Таїланду

1 листопада 2017 року було прийнято Закон про заборону куріння на 20 найбільших пляжах Таїланду, розташованих в 15 провінціях Таїланду, в тому числі: Patong, Koh Khai Nok, Koh Khai Nai (Пхукет); Hua Hin, Cha-Am, Khao Takiab; Паттайя, Jomtien, Bangsaen and Samila (Сонгкхла). Але, як заявили в міністерстві природних ресурсів і охорони навколишнього середовища Таїланду, Закон почне діяти через 90 днів після його прийняття.

Закон про заборону куріння на пляжах Таїланду

Порушники отримають штраф до 100 тисяч бат (176 тисяч рублів) або кримінальний термін до 1 року.

Запуск ліхтариків і піротехніки

У Таїланді відзначають в ніч на дванадцяту повного місяця в році (в 2017 році цей день припав на 3 листопада) один з найромантичніших і найкрасивіших фестивалів Лой Кратонг. Учасники Лой Кратонг запускають в шлях по воді символічні квіткові човники зі свічками.

З спливає човником йдуть всі негаразди і погані думки

Також в день фестивалю в небо запускають літаючі ліхтарики і влаштовують феєрверки.

Запуск ліхтариків і піротехніки

Для запуску феєрверків і ліхтариків потрібно буде дотримуватися встановлених правил і отримати дозвіл у місцевої влади.

Правила ввели, щоб забезпечити протипожежну і авіаційну безпеку в прилеглих до святкування місцевостях.

Порушників оштрафовано в розмірі до 60 тисяч бат і / або будуть позбавлені волі на термін до трьох років.

До Будді - з повагою!

Таїланд - буддистська країна, більшість жителів глибоко релігійні. Тому тут строго караються будь-які прояви неповаги до Будди і релігійним поглядам населення, в тому числі неповажні висловлювання.

До Будді - з повагою!

У більшості храмів, популярних у туристів, діє певний дрес-код і видаються спеціальні накидки, але краще самостійно подбати про підходящої одязі, що приховує плечі і коліна, жінкам будь-якого віку знадобиться також головну хустку. Взуття прийнято залишати зовні храму. Така ж традиція, до речі, дотримується і при вході в оселі тайців.

Гучні розмови, сміх в храмі неприпустимі. Відео- і фотозйомку можна проводити тільки з дозволу служителів. Жінкам не можна торкатися до монахів і обмінюватися з ними будь-якими предметами.

До короля - з повагою!

Король - персона особливо шанована.

Новий Король Таїланду

Неповажні висловлювання про Короля, про членів монаршої родини та інших представників правлячої династії, в тому числі померлих, - серйозне кримінальний злочин, що передбачає навіть тюремне ув'язнення.

Померлий Король Таїланду

Взагалі краще уникати розмов про політику в спілкуванні з тайцями. Місцеві дуже педантичні в цьому питанні і можуть розцінити як неповагу навіть ваші безневинні жарти або звичайний інтерес до внутрішньої політики країни.

Стриманість в спілкуванні

Головне правило, якого слід дотримуватися при спілкуванні з тайцями, - стримана поведінка.

Не можна підвищувати голос і тим більше кричати на людей, оскільки ви подібні до гавкає собаці і ображаєте того, з ким говорите. Також не варто жестикулювати перед особами тайців.

Похожие статьи:

  1. ​Подорожувати дикуном або по путівці?
  2. ​Переваги перманентного макіяжу
  3. ​Як провести ремонт в новобудові?
  4. ​Хвороби газону і способи лікування