​Австрія: Австрійські ресторани не забороняють своїм клієнтам курити

Март 1, 2018 – 18:16

Італія і Австрія - найвигідніші гірськолижні напрямки Оскільки зимовий сезон відкриється на багатьох європейських курортах на ці вихідні, Post Office Travel Money Ski Resort Report з'ясував, що любителі недорогого відпочинку можуть чудово відпочити не тільки в Східній Європі, але і в традиційно недешевих Італії та Австрії .

Сьомий рік лідируючий оператор з гірськолижного відпочинку Crystal Ski Holidays порівняв ціни на лижну екіпіровку, підйомники, лижні школи, їжу і напої на 30 лижних курортах - 22 в Європі і 8 в Північній Америці. Як і раніше Баньска в Болгарії і Краньська Гора в Словенії визнані найдешевшими курортами - 274 і 326 фунтів відповідно.

Оригинальные натяжные потолки заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Але їх наздоганяє Лівіньо в Італії - 351 фунт і Ельмау в Австрії - 368 фунтів.

Але Італія все-таки перемагає в такої категорії, як ціна-якість. Італійські курорти Сестрієре

(£ 406), Червінія (£ 439) і Сельва (£ 445) зайняли перші три місця в даній категорії. У той час, як Вайл в США обійдеться майже в два рази дорожче - £ 813.

Кращим місцем для початківців стала фінська Рука - £ 415.

Баньска стало так само найдешевшим для сімейного відпочинку. На чотирьох чоловік потрібний £ 885, слідом іде Краньська гора (£ 1,150), Солдеу (£ 1,193) і Ельмау (£ 1,197), пише Travel Daily News.

Похожие статьи:

  1. ​Вентилятори для промислової вентиляції, який вибрати?
  2. Как выбрать древесину, планируя строительство сруба
  3. ​Застосування пластикової вагонки в обробці поверхні
  4. О месте Экскурсии по Собору Парижской Богоматери