Автобокс на дах

Май 29, 2017 – 07:34

Автобокс на дах

Автобокси для автомобілів сьогодні це дуже поширений вид автомобільних аксесуарів. Встановлюється такий багажник на дах машини і має масу позитивних властивостей.

По-перше, бокси встановлюються на даху, що дозволяє економити внутрішній простір автомобіля. Що особливо актуально при тривалих і далеких поїздках, куди потрібно захопити чимало речей.
По-друге, навіть при невеликих розмірах, бокси відрізняються своєю місткістю.
По-третє, за рахунок обтічних форм багажники не впливають на аеродинамічні властивості автомобіля.
По-четверте, широкий асортимент моделей різних розмірів і місткості дозволяє легко підібрати оптимальний варіант для будь-якого автовласника.

Вы можете приобрести оригинальный бокс на крышу по самой низкой стоимости на сегодняшний день.


Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент багажних боксів, що встановлюються на дах автомобіля.

Продукція представлена моделями від російських виробників Евродеталь, LUX і Atlant. Всі моделі виробляються з високоякісного і міцного АВС-пластика, що дозволяє доставити в цілісності й схоронності вантаж, захистити його від негоди, пилу і палючого сонця. Автобокс на дах автомобіля має бічний тип відкривання (двосторонній або односторонній). Для захисту вантажу від небажаного проникнення багажники обладнані замками, що закриваються на ключ.

Моделі відрізняються своєю універсальністю. Їх можна встановлювати на седани, універсали, хетчбеки, на автомобілі вітчизняного та іноземного виробництва. Для кріплення використовуються широкі надійні скоби, сумісні з будь-якими поперечиною і багажними дугами відповідних розмірів.

Автобокс на дах автомобіля виконується в сірому або чорному варіанті. В продукції бренду LUX допускається комбінація двох кольорів: сірого, чорного, різних варіації чорного (металік, матовий і т.д.).

Будь-багажний бокс, який продається в нашому інтернет-магазині, відрізняється високою якістю і надійністю, зручністю і простотою експлуатації. Вартість всіх автоаксесуарів відрізняється своєю демократичністю. Все це дозволяє нам успішно конкурувати на ринку автомобільних запчастин і аксесуарів.

Похожие статьи:

  1. Автобокс на дах
  2. Квіти в коробках
  3. Эйфелева башня
  4. Автовикуп