​Чавунні підлогові газові котли

Сентябрь 19, 2018 – 07:39

З настанням холодів жителям сільських і заміських будинків слід звертати увагу на різні системи опалення. І безумовним лідером виявиться добротний, надійний і функціональний чавунний підлоговий варіант газового котла.

Якщо є стабільне надходження газу, то можна і потрібно звертати увагу на цей варіант.

Чавунні газові котли мають високий рівень ККД, який на максимальних режимах може доходити рівня 89-91%! Це вважається непоганим досягненням, тому що при такому рівні ККД газове паливо згорає практично повністю.

Оригинальную футболку-раскраску Вы можете заказать на сайте https://mfest.com.ua/product-category/tableware/tshirt_raskraski/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Слід зауважити, що витрата газу у чавунних котлів мінімальний. Якщо взяти для прикладу стандартний газовий котел, який має потужність 16-17 кВт, то витрата газу становитиме рівень в 2.9-3.1 куб / год! І це при максимальних показниках, коли на вулиці стоїть мороз, котел експлуатується на всю потужність і за всіма правилами і нормами встановлено димар для газового котла.

На продуктивність також впливають встановлені чавунні теплообмінники, які здатні досить ефективно нагрівати проходить через них теплоносій. Але як показує практика, зараз рідко зустрінеш чавунний підлоговий газовий котел, який має єдиний теплообмінник. Якщо в системі є власна ГВС, то теплообмінників виявиться два.

Дані види котлів прийнято називати двоконтурними. Крім другатеплообмінника, вони мають власний розширювальний бак об'ємом 25-45 л, в якому і збирається гаряча вода. Для запобігання перегріву є розширювальний бак не тільки для першого контуру, а й для другого.

Скільки зможе нагріти котел води для домашніх потреб?

Якщо взяти для прикладу газовий котел середньої потужності, тобто не більше 18 кВт, то він виявиться здатним з легкістю нагріти холодну воду в кількості 6-7 л. І вода дійсно виявиться гарячої, а не теплою, яка спостерігається в електроводонагрівачі.

Велика частина чавунних котлів мають в своїй конструкції встановлені багатоходові насоси. Вони потрібні в тих ситуаціях, коли спостерігається знижений тиск газу (менше 13 атмосфер). Насоси дозволяють розігнати теплоносій до такої швидкості в опалювальній системі будинку, що всередині приміщень буде спостерігатися комфортна позитивна температура навіть у найлютіші морози.

Якщо підсумувати всі позитивні гідності чавунних підлогових котлів, можна прийти до одного логічного висновку - якщо є стабільне надходження газу, водопровід і окрема прибудова, в якій і буде встановлений котел, то вибирати слід даний багаторазово перевірений на наших просторах варіант.

Похожие статьи:

  1. ​Заміна електропроводки
  2. ​Як знайти дешеві авіаквитки
  3. ​Монтаж чорнової підлоги
  4. ​Якісні будівельні матеріали
  5. Мобильное приложение казино Фреш