​Червоне озеро в Японії

Май 15, 2018 – 18:27

Важко уявити собі озеро червоного кольору, та ще й з водою температурою 90 градусів, але саме таке є в Японії, поряд з містечком Беппу, а називається воно досить лякаюче - Криваве озеро, хоча іноді його називають Червоне озеро.

Якісні металоконструкції від ТБС купити за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

Температура води досягає до 90 градусів, від чого над озером постійно висить серпанок з пара, вода ж пофарбована в червоно-прозорий колір, в самий раз задуматися про містику, але, як і завжди, наука розбиває в пух і прах всякі там містичні теорії. Все просто: озеро є гейзером і знаходиться поруч з кількома невеликими вулканами. Близькість лави, яка знаходиться дуже близько до дна озера, нагріває воду, а що виділяються солі металу забарвлюють воду в червоний колір.

Періодично червоне озеро кипить від високої температури, таке трапляється приблизно раз в 45 хвилин. Звичайно, подібна незвичайність червоного озера породила чимало легенд ще за часів, коли наука не могла пояснити подібні явища, так одна з легенд говорить, що в цьому озері свого часу варили грішників і вода досі красна від їх крові, мабуть звідси і виникло назва «Криваве озеро». А зваритися тут можна запросто, головне не вигадати пірнути сп'яну, а то вийде суп «Варена ідіот».

Як озеро, так і весь район навколо прямо таки кишить гейзерами і вулканами, тому туман з пара тут не рідкість, він тут всюди, місцеві навіть люблять називати ці місця пеклом.

Похожие статьи:

  1. Красное озеро в Японии
  2. Поиск нового жилья
  3. ​Автоматика для опалення
  4. ​Лавинное снаряжение
  5. ​Живая изгородь из ивы