Декілька цікавих фактів про футбол і гравців

Май 8, 2017 – 18:301) На заході своєї кар'єри знаменитий радянський футболіст Олександр Заваров виступав за французький клуб «Нансі». У команді за ним закріпилося прізвисько «blette» (в перекладі з французької - «буряк»), так як Заваров часто вимовляв це слово при своїх або чужих помилках на футбольному полі.

2) Футбольний клуб «Амкар» з Пермі отримав назву від скорочення двох хімічних речовин - аміаку і карбаміду, так як вони були головною продукцією ВАТ «Мінеральні добрива», що створила клуб.

Все саміе интересніе факті о ЦСКА http://cskainfo.com в свободном доступе.


Чемпіонату світу з футболу стало безпосереднім приводом шестиденної війни між цими країнами в 1969 році.
3) У 1992 році футболіст Сергій Бодак перейшов з самарських «Крильєв Совєтов» у Владикавказький «Спартак» в обмін на комплект бордовою футбольної форми для команди.


4) Найстаршим футболістом англійської Прем'єр-ліги був Джон Баррідж. У 1955 р він грав у складі Манчестер Сіті в 43 роки і 5 місяців. За свою довгу кар'єру він грав в 26 різних клубах.


5) На чемпіонаті світу з футболу 2006 року в матчі Хорватія - Австралія Грем Полл встановив своєрідний рекорд, показавши хорвату Йосипу Шимунічу 3 жовті картки, забувши видалити гравця з поля після другої. Сам 42-річний англієць пояснив свій промах тим, що випадково "приписав" в своєму блокноті жовту картку 3-му номеру збірної Австралії Крейгу Муру, а не 3-му номеру збірної Хорватії Шимунічу6) У 1999 італійський футбольний клуб «Фіорентина» продавала в своїх фірмових магазинах банки з повітрям. У колекцію входили «Дух трибун», «Есенція перемоги» і «Атмосфера роздягальні».

Похожие статьи:

  1. Декоративні можливості керамограніта
  2. Індійські напої на всі випадки життя
  3. Скільки Варто Відпочинок на Кіпрі