​ДИЗАЙН ІНТЕРЄРІВ

Март 9, 2018 – 17:48

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРІВ

Дизайн інтер'єру необхідний для того, щоб отримати чітке уявлення, як повинні виглядати приміщення, і що для цього необхідно зробити. Без нього зробити якісний капітальний ремонт просто не вийде. Наша компанія розробить для Вас ексклюзивний дизайн інтер'єру - Ви отримаєте технічно грамотний дизайн-проект, що включає в себе весь необхідний пакет документів. Також за Вашим бажанням ми виконаємо весь подальший комплекс ремонтно-оздоблювальних робіт, включаючи інженерні роботи та меблювання кімнат.

Оригинальный дизайн интерьера под ключ заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

ПРОЕКТУВАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЯ

Розробку дизайн проекту інтер'єрів і подальший ремонт ми виконуємо в комплексі - всі процеси взаємодії дизайнера і будівельника ми беремо на себе, Вам не доведеться витрачати свій час на організацію роботи. Налагоджена схема взаємодії і контролю дозволяє уникати переробок і не прогнозованих витрат в процесі оздоблювальних робіт.

ЕКСКЛЮЗИВ та деталізації

Наші дизайнери створять концепт індивідуального і ергономічного простору, що враховує всі Ваші побажання і переваги по стилю інтер'єру, колірній гамі і технічного оснащення. У процесі створення дизайн-проекту ми не економимо на складі документації, надаючи повний набір необхідних креслень.

СУПРОВІД оздоблювальних робіт

Ми не тільки розробимо для Вас ексклюзивний дизайн інтер'єру, але і закупимо необхідні для його реалізації оздоблювальні матеріали, сантехніку, світильники, меблі та предмети інтер'єру, а також забезпечимо авторський нагляд.

ПРАКТИЧНІСТЬ і довговічність РЕМОНТУ

В процесі розробки проекту, наші дизайнери не застосовують рішення від яких страждає функціональність і знижується довговічність ремонту. Всі використовувані "дизайнерські" елементи узгоджені з технічним фахівцем.

КОНЦЕПЦІЯ ДИЗАЙНУ

При розробці дизайну інтер'єру необхідно обов'язково враховувати всі наявні технічні особливості житлового простору, логіку і доцільність використання різних елементів декору, а також особисті побажання власника квартири або будинку. Ми приділяємо особливу увагу організації злагодженої роботи проектувальника в команді з дизайнером. Це дозволяє отримати на виході інтер'єр, що відповідає основними параметрами: ергономічність, зручність і практичність. Характерні особливості такого інтер'єру:

- Переважання просторового рішення будинку або квартири, його зручність, організації функціонального зонування і врахування потреб окремої людини і всієї сім'ї. - Відсутність надуманих дизайнерських надмірностей, які не несуть практичної користі. Розробка дизайну інтер'єру ведеться на основі переваг, інтересів і умов клієнта. - Ідеальна гармонія між фоном і акцентами, де обробка - це фон, а акценти - предмети інтер'єру, меблі, світильники, сантехніка, аксесуари - надають інтер'єру завершеність. - Універсальність, що дозволяє освіжити інтер'єр за рахунок меблів, світильників і різних аксесуарів, не вдаючись до будь-яких витратним конструктивних змін.

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРІВ І МІНІМАЛІЗМ

Дизайн ергономічного інтер'єру повинен спиратися на сучасний стиль. Найкраще тут підходить принцип "нічого зайвого" - мінімалізм. Якщо висловлюватися точніше - "екомінімалізм". Такий підхід дозволяє організувати зручний вільний простір, ретельно опрацювати планування, зробити кімнати функціональними. А застосування натуральних (або імітують натуральні) оздоблювальних матеріалів зробить інтер'єр затишним, сучасним і гармонійним.

ВИ ОТРИМАЙТЕ РЕАЛЬНИЙ ПОДАННЯ ПРО МАЙБУТНЄ ІНТЕР'ЄРІ

Зазвичай розробка дизайну інтер'єрів здійснюється в наступному порядку: проводять заміри, готують планувальні рішення, створюють колажі, потім складають робочі креслення. Останнім етапом при створенні дизайн-проекту є розробка візуалізацій приміщень. При такому підході виникає одна проблема - колаж збирається з окремих деталей інтер'єру, він не дає повного розуміння, як буде виглядати майбутній інтер'єр в реальності.

Похожие статьи:

  1. ​ВИКЛИК ЕЛЕКТРИКА
  2. ​Мансардні вікна
  3. ​Жива огорожа з верби
  4. ВОДОНАГРІВАЧІ