​Догляд за металевими дверима

Январь 28, 2019 – 17:19

Після установки металевих дверей багато експлуатують її, навіть не ставлячи собі питання: а чи потрібно за нею доглядати? Може здатися, що сталева конструкція сама по собі збереже всі початкові експлуатаційні властивості і спроби якимось чином за нею доглядати будуть зайвими. Насправді, навіть виготовлена з металу двері вимагає уважного і дбайливого ставлення, у відповідь на яке буде довгі роки радувати вас надійністю і комфортом в експлуатації.

Профессиональный ремонт квартир под ключ днепр заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Як доглядати за сталевими дверима?

Перш за все, вхідні металеві двері в квартиру потребують очищення від забруднень. Вибирати спосіб чистки і миючі засоби слід, виходячи з оздоблювального матеріалу, яким декорована конструкція. Якщо це панелі з МДФ або масив натурального дерева, тоді для догляду вам буде потрібно поліроль, якщо ж дверне полотно оброблене пластиком або ламінатом, можна скористатися звичайною побутовою хімією без абразивних частинок і агресивних компонентів. Найпростіше доглядати за поверхнею, забарвленою методом порошкового напилення: це покриття надзвичайно стійке до механічних пошкоджень, тому його практично неможливо подряпати або відшарувати.

Другий елемент конструкції, також потребує регулярного догляду, це петлі. В результаті багаторазових відкриттів і закривань вони відчувають великі навантаження і засмічуються пилом і брудом. Результатом попадання в петлі піску або інших забруднень стає неприємний скрип при русі дверного полотна. Якщо своєчасно не почистити і не змазати петлі, цей скрип може стати постійним супутником ваших парафій і відходів.

В ідеалі, щоб добре прочистити петлі, полотно краще зняти, але зробити це самостійно вкрай складно: металеве полотно має велику вагу, а самі петлі мають специфічну конструкцією, яка перешкоджає зняттю двері. Таким чином, ми не рекомендуємо намагатися знімати полотно, що не заручившись допомогою фахівця. Самостійно ви можете промити петлі, поступово провертаючи стулку, а потім змастити їх машинним маслом.

Не менш важливо забезпечити своєчасний догляд запірним механізмам, так як немає нічого гіршого, ніж вхідні металеві двері в квартиру з заїдають замком. Для того, щоб запори легко відкривалися і закривалися, не створюючи стороннього шуму і не змушуючи вас докладати додаткові зусилля, досить регулярно змащувати їх тим же самим машинним маслом, що і петлі. Якщо ж робота запірних механізмів перестала бути бездоганною, і під час відкривання і закривання дверей ви чуєте сторонній скрегіт і скрип, засув просувається важко і для повороту ключа вам доводиться прикладати чимало зусиль, тоді звичайною чищенням і змащенням не обійтися. Можливо, доведеться викликати фахівця для регулювання замків або просто змінити їх на більш нові.

Багато відповідальні компанії-виробники пропонують своїм покупцям сервісне обслуговування сталевих дверей. Раз на рік кваліфіковані фахівці будуть повністю обслуговувати дверну конструкцію, змащуючи рухомі частини механізмів, регулюючи фурнітуру і перевіряючи стан ущільнюючих контурів. При необхідності, вони можуть порекомендувати ефективне і безпечне для оздоблювальних матеріалів засіб. Своєчасне проведення комплексу сервісних робіт стає гарантією того, що металеві двері залишатиметься бездоганною і приємною в експлуатації.

Похожие статьи:

  1. ​Монтаж силового кабелю
  2. Загородный дом из дерева
  3. ​Автоматика для опалення
  4. ​Зачем вам высшее образование?
  5. ​Живая изгородь из ивы