Гвинти кріплення по ГОСТ

Апрель 16, 2019 – 16:27

Гвинти - кріпильні вироби, які виготовляють з надміцних матеріалів. Дана продукція користується великим попитом в різних галузях промисловості. Конструктивно гвинт являє собою головку зі шліцом і стрижень з різьбленням дрібного або великого кроку, в залежності від призначення гвинта. Ці вироби застосовують в якості з'єднання різних деталей, оснащених різьбленням. Перш за все, мова йде про меблі, техніку - комп'ютери, холодильники, пральні машини та ін.

Винты тут Вы можете приобрести по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Різновиди гвинтів і матеріали виготовлення

Виділяють 2 великі групи гвинтів:

Кріплення. Їх використовують для з'єднання конструкцій устаткування, вузлів техніки і т.д.

Установчі. Даний різновид кріпильних виробів застосовують для міцного закріплення різних елементів один навпроти одного.

Це далеко не єдина класифікація, по якій можуть розділятися гвинти. Також вони виділяються за призначенням і конструкції:

Потаємні. Ці вироби необхідні для з'єднання легких конструкцій з металу і дерева.

З циліндричною головкою. Ця продукція має широкою сферою застосування, починаючи з меблевого виробництва і закінчуючи будівельною сферою.

З полусферической головою. Використовується в сфері приладобудування і машинобудування.

Меблеві гвинти. Ці вироби необхідні для з'єднання меблевих конструкцій.

З напівкруглої голівкою і інші.

Гвинти різних видів можуть виготовлятися з таких матеріалів: нержавіюча, легування або вуглецева сталь, а також з кольорових металів та їх сплавів.

Купити гвинти в СПБ

У компанії ЛЗСК Ви можете купити гвинти, зроблені по ГОСТу. У нашому каталозі ви знайдете широкий вибір гвинтів за доступними цінами від виробника. Основні переваги продукції, що випускається нами продукції полягають в наступному:

Висока якість і надійність. Всі кріпильні вироби відповідають ГОСТу.

Доступні ціни на гвинти.

Універсальність застосування.

Завод ЛЗСК вже тривалий час працює на ринку, співпрацює з численними найбільшими підприємствами по всій Росії. Ми володіємо бездоганною репутацією. Про це свідчать численні позитивні відгуки з боку наших клієнтів і ділових партнерів.

Залишилися якісь питання? Набирайте контактний номер телефону і наші менеджери дадуть вичерпні відповіді і допоможуть вибрати відповідний вид гвинтів для вашого виробництва. Телефонуйте прямо зараз і залишайте заявку на придбання кріпильних виробів.

Похожие статьи:

  1. Заміна віконного скла
  2. ​Автоматика для опалення
  3. Як обрати велосипед
  4. Перестилання підлог