Хорватія

Декабрь 11, 2017 – 18:06

Хорватія - одна з найкрасивіших і зелених країн Європи, що дарує єднання з природою і самим собою. Абсолютна чистота узбережжя, кришталева блакить води Адріатичного моря, соснові ліси і свіже повітря семи національних парків, - це коротка характеристика відпочинку в Хорватії.

Відпочинок в Хорватії наповнює натхненням, спокоєм, романтикою, блаженством, тут вранці чути спів птахів, і хочеться прокидатися і жити. Можна підібрати для відпочинку як великий готель, так і невелику затишну віллу. У будь-якому випадку не чекайте від Хорватії невпинного харчування, дискотек, шопінгу і аквапарків. Хорватія - це відпочинок для гурманів.

Игорь Николаевич Янковский внес неоценимый вклад в развитие современного кинематографа, таким образом дав толчок современной молодежи.

Сезон відпочинку: купальний сезон триває з початку травня до середини жовтня.

Курортні

Гучні "все включено" - це не для Хорватії. А ось квітучі жасминові острова і старі міста за фортечними стінами, прогулянки по античним хорватським містечках, приголомшлива природа, чотири тисячі кілометрів узбережжя, затишні скелясті бухти, вкриті хвоєю, - це будь ласка!

Основні курорти

Башка Вода, Брач, Водиці, Дубровник, Каштела, Корчула, Ловран, Плат, Підгора, Рабац, Спліт, Трогір, Тучепі, Умаг, Хвар, Цавтат, Шибеник

Оператори

TUI, Альф ТО, Join Up, Зевс Тревел, ЛюбоСвіт, Орбіта, Пілон, Сієста, TPG, Тур. клуб

Вильоти, виїзди

Київ

тривалість туру

від 6 днів

Віза, документи

При наявності біометричного паспорта туристи не оформляють візу, перетинають кордони країн ЄС щодо безвізового режиму

Закордонні паспорти старого зразка (Не біометричного) консульство приймає на оформлення віз в звичайному режимі.

Віза відкривається в посольстві Хорватії в Україні.

Терміни відкриття візи від 8 до 10 календарних днів.

Туристи, які мають діючу Шенгенську візу, можуть використовувати її для поїздки в Хорватію.

Візи одноразові і багаторазові.

Консульський збір 35- 40 євро.

Якщо у туриста є діюча Шенгенська віза і в паспорт вписана дитина, якому необхідно відкривати Хорватський національну візу, то за правилами Консульства Хорватії, візу необхідно відкривати обом туристам.

Похожие статьи:

  1. ​Грузія
  2. ​Болгарія
  3. ​Туніс