​Казкова Ісландія

Апрель 29, 2018 – 19:47

Ісландію воістину можна назвати країною дивовижних контрастів: столітні льодовики тут розташовані поруч з квітучими долинами, а серед сніжних просторів розкидані «оазиси» гейзерів.

Клімат в Ісландії м'який, з невеликою температурною амплітудою, що пояснюється близькістю течії Гольфстрім, однак, для відвідування найдоцільніше вибрати літній період: по-перше, взимку в Ісландії короткий світловий день, що становить всього 5 годин, а по-друге, на зимовий період значно зменшується кількість екскурсій, турів і готелів.

Самая горячая голая девушка дня смотрите видео в свободном доступе!

Що стосується пам'яток, які можна відвідати, то в Ісландії їх величезна кількість. Головною і найвідомішою є Хаукадалур - долина гейзерів на півдні острова. Саме в ній розташований Гейсир - величезний гейзер, що дав назву всім фонтанів гарячої води, і не менш цікавий Строккюр, який прославився своєю точністю - подивитися на його струменя можна кожні 10-15 хвилин. Крім того, в цій же долині розташовано неймовірно красиве озеро Блезі, що відрізняється від інших водойм глибоким, насиченим синім кольором.

Неподалік від знаменитої долини знаходиться водоспад Гюдльфосс (в перекладі на російську - Золотий водоспад) - одне з найкрасивіших місць Ісландії, також користується величезною популярністю у туристів. Унікальне двоступенева диво-природи розташоване на річці Хвітау, і в цілому має висоту 32 метри. Платформи водоспаду розташовані один до одного під кутом в 90 градусів, тому спостерігати скидає водні потоки можна практично з будь-якої точки. У сонячний день над водоспадом розкидається яскрава веселка, а то і цілих дві.

Любителям суворої нордичної краси обов'язково слід заглянути в Західні Фіорди - малонаселений, але по-своєму прекрасний куточок Ісландії. Важкі сірі хвилі, що розбиваються об незлочинні скелі, різко контрастують з пишними лугами, але разом створюють неперевершену картину чистої, незачепленою цивілізацією північної природи. Тут же знаходиться і маяк Бьяргтангар, що є не тільки самою західною точкою острова, але і всієї Європи. Розташований він на скелях Латраб'ярг, які цікаві також тим, що на них розташований один з найбільших пташиних базарів, багатий тупиками, кайрами, гагамі і Бакланов. Багато птахів до того звикли до туристів, що їх можна фотографувати з дуже близької відстані або навіть погодувати з руки.

Ісландія відмінно підійде як для любителів еко-туризму, так і для сімейного відпочинку. Крім того тут є чимало оздоровчих курортів і мальовничих місць, не займаних заводами, фабриками і іншої цивілізацією. І при всьому при цьому це європейська країна, з відносно високим рівнем життя.

Похожие статьи:

  1. Сказочная Исландия
  2. ​Отдых в Таиланде
  3. Легенди Сардинії
  4. Поиск нового жилья