Косметичний ремонт - з чого почати

Сентябрь 11, 2017 – 18:11

У разі якщо після капітального ремонту пройшло вже кілька років і ви б хотіли щось змінити в інтер'єрі вашої квартири, оновити шпалери або перефарбувати стіни, доповнити приміщення новими елементами меблів і розлучитися зі старими непотрібними речами, то вам слід замислитися про проведення косметичного ремонту.

Легкий ремонт є одним з найекономічніших варіантів і найбільш простим методом зміни дизайну квартири. Як же правильно виконувати косметичний ремонт? Це питання задає будь-яка людина, який прийняв рішення змінити своє житло. Косметичний ремонт, на відміну від капітального, не сильно вдарить по вашому бюджету.

Перш ніж приступити до ремонту, необхідно видалити з усіх поверхонь старі шпалери або фарбу, а також замити стелі. Потім можна гарантувати поверхні, а після того як грунтовка висохне, можна перейти і до розрівнювання стін, використовуючи шпаклівку. Шпаклівку необхідно наносити в 2-3 шари, кожен з яких затирається за допомогою наждачного паперу. Таким чином стіни придбають ідеально гладкий вид, і ви підготуєте їх до фарбування і обклеювання шпалер.

Відразу варто сказати, що це досить трудомісткий ділянку, але нічого складного в цьому процесі немає. Найбільш зручним інструментом для фарбування стель є валик для виконання такої роботи валик.

Профессиональный ремонт холодильников Electrolux (Электролюкс) в г. Запорожье, цены на услуги Вас приятно удивят.

Наступний етап - це фарбування стін. Якщо ви прийняли рішення обклеїти їх шпалерами, необхідно озброїтися спеціальним клеєм, який підбирається в залежності від виду обраних вами шпалер. Потім можна приступати до обклеювання стельового плінтуса. З його допомогою можна приховати дрібні помилки, якими багаті стики шпалер і стелю.

Відразу варто сказати, що це досить трудомісткий ділянку, але нічого складного в цьому процесі немає. Найбільш зручним рішенням стель є натяжні стелі.

Останнім етапом є заміна підлогового покриття (якщо в цьому є необхідність). Ось і весь ремонт. Тепер можна приступати до розстановки елементів меблів. При бажанні ви можете поміняти окремі предмети меблів місцями.

Якщо ви хочете кардинальних змін рекомендуємо вам акцентувати увагу на шторах. Замовте пошиття гардин на замовлення, з аналогічною тканини можна пошити чохли на стільці або крісла, а також покривало для дивана або ліжка. Пожвавлять будь-яке приміщення після ремонту квіти, причому як живі в горщиках, так і штучні. Придбайте оригінальну вазу. Великою популярністю користуються високі підлогові моделі, виконані зі скла або інших сучасних матеріалів. Штучні квіти сьогодні мало чим відрізняються від справжніх. Строкаті, яскраві, пастельні і ніжні тони, зібрані в одному букеті, допоможуть прикрасити будь-яке приміщення, оживити його і надати родзинку.

Похожие статьи:

  1. Косметичний ремонт - з чого почати
  2. Косметичний ремонт - з чого почати
  3. Туристичний Сезон на Кіпрі
  4. Покращений ремонт квартири
  5. Как купить отремонтированный iPhone