​Кубинські сувеніри - чим здивувати рідних, що привезти з острова Свободи?

Апрель 9, 2018 – 17:04

Країна свободи, веселощів, постійного свята, фестивалів і карнавалів, Куба, з кожним роком залучає все більше і більше туристів, у яких незмінно виникає певна складність з вибором подарунків і сувенірів для своїх друзів, близьких і рідних. Якщо не хочеться привозити стали вже в якомусь роді звичними ром і сигари, зверніть увагу на іншу, не менш цікаву сувенірну продукцію:

Кубинські сувеніри - чим здивувати рідних, що привезти з острова Свободи?

Живопис. На ринкових площах Ви обов'язково зустрінете даний велика кількість дійсно красивих, оригінальних картин, причому за досить доступною ціною. Поділіться автентичним колоритом Куби, який майстерно відображений на полотнах і полотнах місцевих художників.

Вироби з дерева. Кубинські умільці реалізовують в дереві абсолютно геніальні ідеї. Недорога статуетка обов'язково стане гармонійним доповненням інтер'єру будь-якого приміщення і припаде до смаку самим вимогливим натурам.

Вы можете купить все для рыбалки интернет магазин предлагает Вашему вниманию широкий ассортимент товаров по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Ювелірні прикраси. За ціною досить прийнятні вироби зі срібла і Карибського чорного корала гарантовано сподобаються представницям прекрасної статі. Окремо варто відзначити хорошу якість прикрас та відсутність необхідності декларувати при виїзді з країни. До речі, якщо Ви забронюєте номер на сайті, можете не турбуватися про речі, коштовності і гроші, що залишаються в готелі.

Прикраси з бісеру. Як говорилося вище, Куба - це країна фестивалів і карнавалів, під час яких місцеві жінки люблять надягати на себе якомога більше яскравих прикрас з бісеру. Тому можна з упевненістю заявляти - тут вироби з бісеру робити вміють.

Традиційні музичні інструменти. Їх купують навіть ті, хто абсолютно ніякого відношення до музики не має. Якщо ж серед Ваших рідних або друзів є музиканти або аудіофіли, то такий подарунок їм точно припаде до душі.

Хумідори. Це спеціальні дерев'яні ящики для грамотного зберігання сигар. Якщо хтось привозить з Куби сигари, проявіть оригінальність - привезіть ємність для їх правильного зберігання.

Вироби з натуральної шкіри. Ви обов'язково зустрінете безліч цікавих, оригінальних і неординарних виробів, але бувалі мандрівники все ж рекомендують ретельно оглядати такі товари перед безпосередньою покупкою. На відміну від виробів їх дерева, з шкірою на Кубі вміє працювати малу кількість ремісників.

Досить високим попитом серед туристів користується на острові Свободи холодну зброю. Але з покупкою подібних сувенірів потрібно бути гранично акуратним і обережним, так як деякі екземпляри можуть принести чимало проблем на кордоні. Отримати детальну інформацію про те, яку зброю можна буде провести без найменших ризиків, Вам завжди розкажуть на ресепшені. Як правило, обслуговуючий персонал готелів і готелів, представлених тут цілком вільно володіє англійською, німецькою та французс

Похожие статьи:

  1. ​Районы Барселоны: особенности и достопримечательности
  2. Кубинские сувениры – чем удивить родных, что привезти с острова Свободы?
  3. ​Прекрасна Прага: що подивитися і де побувати в столиці Чехії
  4. Віконні решітки на замовлення: види, особливості, переваги.