8 февраля 2017

Февраль 8, 2017 – 20:19

Кування металу - одне з найдавніших ремесел, що існують на Землі. Раніше воно використовувалося переважно для виготовлення зброї або інструментів. Дещо пізніше з'явилася і почала розвиватися декоративна ковка з заліза, його сплавів і кольорових металів. Спочатку вона активно використовувалася для прикраси знарядь і зброї, а потім розвинулася в самостійну прикладне мистецтво, зробивши можливим створювати красиві елементи екстер'єру або інтер'єру.

Сегодня можно заказать кованные изделия по адресу:


У всі часи майстерність виготовлення художньої ковки з металу цінувалося за ті результати, яких вдавалося досягти талановитим майстрам-ковалям. Наше ковальське ательє «Atelier de Forge» перейняло вікові традиції, переклавши їх на сучасну технологічну основу. Поєднання досвіду та інновацій сделалохудожественную ковку в Москві доступною, зберігши при цьому дух ковальської майстерності, таїнство вогню і металу.

Наші майстри працюють в тісній зв'язці з професійними дизайнерами, та й самі мають незвичайний художнім смаком. Залізо в їх руках оживає і перетворюється на справжні шедеври. Чіткі лінії, абстрактні візерунки або рослинні завитки, що народжуються в студії кування «Atelier de Forge», прямо на очах утворюють зачаровують плетіння залізних прикрас для житлових, адміністративних, розважальних та інших об'єктів.

Ажурні металеві предмети з художньої термообробкою володіють широкою сферою застосування. У поєднанні з прийнятною вартістю робіт в нашій майстерні це робить їх одним з кращих способів надати вигляду будівлі вишуканості.

Ковані конструкції з однаковим успіхом прекрасно вписуються в дерев'яні котеджі та сільські будиночки, доповнені витонченим каміном; в мармурові хороми, прикрашені величної сходами; офісні склобетонні конструкції; міські квартири; заміські резиденції; столичні проспекти, садово-паркові ансамблі і пішохідні вулички з їх затишними ліхтарями, лавками, фонтанами і альтанками.

Похожие статьи:

  1. Рекламные щиты
  2. Південна Корея
  3. Ковані мангали