Матова натяжна стеля

Март 9, 2017 – 18:34Отримання ідеально гладкій поверхні при будівництві та ремонті завжди залишалося однією з головних проблем (не тільки в Києві, а й в усьому світі). Поява натяжних стель значно змінило підхід до проведення ремонту та оформлення всіляких приміщень. Вони дали можливість набагато спростити роботи, при цьому повністю приховувати всі вади і погрішності стандартних стель. Виробляються вони з тканини або плівки ПВХ. Плівкові, в свою чергу, можуть виглядати як глянсовий або матовий натяжна стеля. Матові мають цілий ряд переваг перед своїми побратимами.

Види і особливості.

Матовий, як і інші види натяжних стель, виготовляється з ПВХ плівки. Для його виробництва можна також застосовувати тканину, яка має термоусадочні характеристики. Можливість використовувати таку стелю для оформлення будь-якого приміщення, робить його універсальним.

Матові стелі бувають декількох видів:

Вы можете заправить кондиционер по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Ситцеві.
Сатинові.
Із застосуванням підсвічування.


Кожен з них дає можливість дизайнерам на повну використовувати свої творчі здібності в оформленні інтер'єру як невеликий стандартної квартири, так і величезного супермаркету.

Відмінність в видах стає помітним при способах монтажу. Також матові тканинні стелі мають не дуже великий вибір кольорів, але в той же час найкраще передають гладкість поверхні.

Позитивні якості.

Матові натяжні стелі виявляться дуже корисними, якщо необхідно отримати ідеально рівну поверхню, яка гармонійно впишеться в строгий інтер'єр, не порушуючи зовнішнього вигляду всього приміщення.
Не дають відблисків.
Матове покриття досить надійно приховує шви на поверхні, якщо такі є.
Матові стелі не мають обмежень за розмірами і легко натягуються на будь-якої необхідної площі.
Не вимагають особливого догляду з часом, т. К. Матова поверхня приховує пил і дрібні розлучення.
Матові стелі створюють відчуття тепла і затишку в приміщеннях.
Характеристики матеріалів, з яких вони зроблені не дозволяють їм пропускати вологу. Ця якість може врятувати при затопленні зверху. За даними деяких виробників, квадратний метр полотна, використовуваного в матових натяжних стелях, може витримати до ста кілограмів ваги.
Для установки стелі не потрібно переміщати велику кількість різних матеріалів на великі відстані. Вся конструкція складається з профілів і одного рулону полотна, який розкроюється прямо на місці.
Установка проводиться в найкоротші терміни, без засмічення приміщення відходами і пилом. Що характерно для гіпсокартонних стель.
Купівля і натяжка таких стель обійдеться в не дуже велику суму. Слід зазначити, що матовий натяжна стеля, дешевше ніж глянцевий.


Оформлення.

Однією з головних особливостей матових натяжних стель, є можливість підігнати їх вид під будь-які вимоги клієнта.

Вони можуть бути пофарбовані в строгі тони, точно підібрані під навколишнє оточення. На них можна наносити будь-який необхідний малюнок.

Поява УВ друку відразу ж дало можливість отримати вдома на стелі будь-якої репродукції та фотографії.

Родзинкою матових натяжних стель є можливість їх застосування з різними видами підсвічування. Освітлення зовнішніми джерелами світла з різними кольорами може змінити білу стелю до невпізнання. Крім того, є можливість використовувати вбудовані світильники або світловоди зі скловолокна. Під управлінням електроніки можна отримувати на матовому натяжні стелі різні ефекти. Особливо непередаване вид зоряного неба, який практично нічим не буде відрізнятися від реального.

Похожие статьи:

  1. Безшовні натяжні стелі
  2. Матові натяжні стелі
  3. Сатинові натяжні стелі
  4. ​Підвісна стеля