​Монтаж пластикових плінтусів своїми руками

Ноябрь 6, 2018 – 17:35

Монтаж пластикового плінтуса хоч і складна справа, але, цілком вирішуване. У статті ви дізнаєтеся всі основні моменти з монтажу, складання і підгонки пластикових плінтусів.

Інструменти для роботи:

- маркер;

- канцелярський ніж або ножівка по металу;

- перфоратор;

- дирокол;

- насадки;

- шуруповерт;

- саморізи;

- рулетка;

- спеціальна фурнітура та самі плінтуса.

Як правило, довжина планки - 2.5 метра (але буває і менше). Перед монтажем треба розрахувати, яка кількість планок знадобиться. Математика проста:

Вы можете купить кальян Львов по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

- померяйте периметр приміщення, де будете встановлювати плінтус;

- додайте до цього числа 1,5 метра і загальну суму розділити на розмір одного плінтуса, потім округлите цифру в більшу сторону.

Також треба прорахувати всі кути в приміщенні (внутрішні та зовнішні перешкоди). Тут на плінтуса будуть встановлені кутові насадки. Так само купите і прості з'єднувачі для 2-х-решт планки. Для меблів або отвору дверей потрібні «глухі» затички (ліва і права).

Монтажу пластикових плінтусів

розмітка

1. Починаємо з розмітки від дальнього кута від дверей.

2. Одягаємо на плінтус з'єднувальний кут, після прикладаємо конструкцію до кута приміщення. Слідкуйте, щоб вона чітко «вписалася» в кут приміщення перпендикулярними сторонами.

3. Перший відрізок потрібно розмітити від кінця кута приблизно в 7-10 см.

4. Решта точки кріплення від вихідної розмічають в 30-50 см.

робимо отвори

Якщо в приміщенні бетонна або цегляна стіна - то по розмічених точках перфоратором робимо отвори в стіні. Потім, коли зробили отвори, обов'язково очистіть залишки пилу та сміття. Потім вбийте в отвори дюбелі. Якщо стіна, з пазогребня, гипсолита або іншого схожого матеріалу - то шурупи можна увігнати безпосередньо через плінтус в відмічені точки, без попереднього свердління.

монтаж плінтуса

1. Докладаємо до розміченій стіні плінтус, дивимося, де вставлені дюбеля.

2. Знімаємо з плінтуса декоративну центральну планку.

3. Проколюємо плінтус шилом. Головне, щоб отвір в стіні збігалося з отвором кріплення шурупів в плінтусі. Саморізи кріпляться приблизно по центру висоти планки.

4. В отвори вставляємо шурупи і до упору їх вкручувати. Вкручувати саморізи потрібно так, щоб пластик не вм'яло.

5. Закриваємо капелюшки саморезов зовнішнім декоративним профілем.

6. В кінець вже закріпленого плінтуса, ставимо з'єднувач. У нього щільно вставляємо кінець наступного плінтуса і фіксуємо. Стиковка планок в приміщенні традиційно відбувається приблизно на центрі стіни.

Обрізка планок в кутах

Коли закінчується одна сторона стіни, то наступний плінтус явно найчастіше по довжині не поміщається. Для цього його необхідно обрізати. Спочатку прикладаємо до кутку приміщення ради заглушку. Після заміряємо відрізок від кінця приміщення до заглушки. Потім потрібно точно розрізати плінтус, але з так, щоб він трохи (близько 5 мм) не доходив до краю стіни. Цей зазор після «забере» з'єднувальний куточок. Розрізати пластик можна електролобзиком або купити ножівку по металу, наприклад, в інтернет-магазині foxmart.ua, яка без зайвих задирок ріже пластик. Деякі для цього використовують болгарку, але краще цього не робити. Відрізаний шматок планки кріплять таким же способом, як описано вище.

Внутрішній кабель-канал

В тому і перевага пластикового плінтуса, що, крім простоти монтажу і гнучкості, найчастіше моделях зроблений спеціальний внутрішній канал, куди можна розташувати ТВ-кабель або проводку. Для проводки комунікацій необхідно тільки відкрити декоративну кришку каналу, прокласти провід і після закрити кришку. Крім цього, дроти і кабель можна так само прокладати в простір між краєм хлиста плінтуса і стіною. Так само, не забувайте, якщо ви прокладаєте комунікації в плінтусах, то у всіх випадках необхідно акуратно зробити для них отвори в кутових заглушках і соединителях.

Похожие статьи:

  1. ​Установка душової кабіни своїми руками
  2. ​Укладання плитки у ванній своїми руками
  3. Монтаж пластиковых плинтусов своими руками
  4. ​Монтаж багаторівневих стель з гіпсокартону