Монтаж тканинних натяжних стель

Апрель 24, 2017 – 07:57Плівку з полівінілхлориду в створенні натяжних стель почали застосовувати ще в минулому столітті. Полотна з тканин для цих конструкцій є своєрідним відкриттям цього століття. Переваги цього оздоблювального матеріалу очевидні. Це покриття є екологічно безпечним, відрізняється високою міцністю, монтаж тканинних натяжних стель виконується без застосування спеціального обладнання, що спрощує роботу. У СПБ такі конструкції користуються особливою популярністю.
Технологія монтажу тканинних натяжних стель
Монтаж тканинних натяжних стель

Перед тим, як проводити безпосередньо установку, фахівці виконують підготовчі роботи. Спочатку проводиться обмір приміщення. Це дає можливість заздалегідь приготувати каркас для конструкції, зробити точну викрійку полотна. Тканинні матеріали мають велику ширину, ніж ПВХ плівка, тому в більшості випадків швів на таких покриттях не буває.

Починається монтаж тканинних натяжних стель з фіксації по периметру стін підготовленого багета, до якого згодом прикріплюється полотно. На цій посаді зазвичай використовується профіль з алюмінію, який має високі показники по довговічності і міцності. Матеріал закріплюється в ньому посередині, запас становить близько 5 сантиметрів. Ідель натягується, щоб вийшла ідеально рівна поверхня. Фіксування полотна проводиться з центру стіни до кутів. Якщо в процесі роботи утворилися складки, матеріал в цьому місці прогрівається за допомогою будівельного фена плавними круговими рухами. Це дозволяє вирівняти полотно.

Існує технологія монтажу натяжних стель на дерев'яних брусах, які гармонійно поєднуються з самим виробом. Конструкція може складатися з рами з матеріалом, яка підвішується до поверхні на ланцюгах, що дозволяє знімати і міняти її при необхідності.

Вы можете приобрести стальные радиаторы с нижним подключением по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


переваги установки

Популярність, якою в даний час користується полотна з тканини, цілком з'ясовна. У цій конструкції маса достоїнств, не помітити які неможливо:

естетична привабливість;
екологічна чистота;
міцність і довговічність.

Монтаж тканинних натяжних стель в СПб проводиться з використанням красивих порт'єрних матеріалів. Різноманітність декору, яке пропонує наша компанія, дозволяє підібрати відмінний варіант для будь-якого інтер'єру. Це може бути виріб з романтичним квітковим малюнком, етнічним орнаментом, абстракцією, полотно зоряного неба або однотонна елегантна поверхню. У будь-якому випадку це полотно подарує кімнаті особливий комфорт і затишок, якого неможливо досягти за допомогою інших оздоблювальних матеріалів.

Спеціальні просочення виключають створення статичної електрики, скупчення пилу. Матеріал має високу міцність, що гарантує конструкції довговічність. Ширина вироби може становити більше п'яти метрів. Це дає можливість створювати надійні безшовні покриття. Таке полотно є ідеальним варіантом для спалень, дитячих кімнат, так як є екологічно безпечним.

Безсумнівно, ціна монтажу натяжних стель з тканини вище, ніж установка конструкцій з ПВХ полотна, але краса, довгий термін служби цього оформлення заслуговують таких витрат.

Похожие статьи:

  1. ​Глянцеві натяжні стелі
  2. ​З чого роблять натяжні стелі
  3. Сатинові натяжні стелі
  4. Монтаж даху над балконом