Натяжні стелі: переваги і недоліки

Февраль 11, 2017 – 18:53
Варто було тільки з'явитися натяжних стель на ринку будівельних товарів, як вони тут же проявили до себе підвищений інтерес, і, через незначний час, набули широкої популярності. Інформацію про те, наскільки вони гарні, і які у них переваги, можна почерпнути з багатьох джерел. А ось з приводу того, які у них є недоліки і негативні властивості, інформації вкрай мало. Ми цієї інформації не приховуємо і ділимося з Вами ...Натяжні стелі являють собою конструкцію, де поливинилхлоридное полотно поміщено в спеціальний профіль і натягнуто. В результаті натягу стеля виходить рівним, гладким, а то, який він матиме вигляд, глянсовий або матовий, залежить від характеру самого натягується полотна. Для здоров'я людини і тварин такий матеріал абсолютно безпечний. Основою стелі може виступати ПВХ-плівка або тканина. Тканинна основа, безумовно, є більш міцною. Матеріал для натяжних стель у вигляді тканини, як правило, має велику ширину. Це дозволяє виконувати стелі без швів, цілком. Плівка є більш еластичною, при пошкодженнях може бути піддана ремонту. Для неї зовсім нестрашні такі фактори, як волога і сирість.

Завжди актуальні ціни на натяжні стелі в Києві.

Купить натяжные потолки Вы можете приобрести на сайте http://zolotar.kiev.ua/?page=price, цены Вас приятно удивят.Переваги натяжної стелі


1.Еластічность стель

При розтягуванні плівка може розтягуватися і при цьому залишатися досить міцною. При припиненні дії чинника, вона легко зайняв свою попередню позицію. Навіть пробка від відкритої пляшки шампанського не залишить на стелі жодного сліду.


2. Зовнішній вигляд стель

Такі стелі мають чудові зовнішні дані. Різноманітність палітри кольорів дозволяє здійснити підбір під будь-який інтер'єр. Такі стелі дозволяють здійснити реалізацію будь-яких дизайнерських проектів, здатні втілити в життя будь-яку ідею, яка виникла в результаті польоту дизайнерської думки. Крім цього, натяжна стеля здатний приховати від стороннього погляду різні інженерні комунікації.

Вы можете узнать подробности о том как выбрать натяжные потолки абсолютно бесплатно.3. Практичність матеріалу (плівки)

Навіть істотні перепади температур ніяк не відбиваються на характеристиках матеріалу. Ніякого особливо складного догляду за собою вони не вимагають. Якщо раптом на стелі утворилася якесь забруднення, то його легко видалити за допомогою звичайної вологого дрантя. Гарантія при експлуатації таких стель становить не більше десяти років.


4. Вологонепроникність

Ця властивість є важливою для мешканців багатоповерхових будинків. Якщо хтось зверху буде намагатися залити розташовану під ним квартиру, то така стеля не дозволить цього зробити. Адже така конструкція здатна витримати навантаження до 100 літрів води. Потім її досить буде акуратно злити і все буде як і раніше.


5. Монтаж натяжних стель

Він проводиться без освіти додаткової бруду. У винесенні з приміщення великогабаритних меблів також немає ніякої необхідності. Її досить просто накрити.Недоліки натяжних стель
Як і у всіх товарів у таких стель є і свої мінуси, а саме ...

1. Можливість ушкодження

Удари тупими предметами такій стелі не страшні, а от чи варто тільки зачепити чимось гострим, як пошкодження неминуче. Не рекомендується встановлювати в дитячу кімнату, приміщення з низькою стелею ...


2. Наявність швів при великих площах

Якщо площа приміщення досить велика, то виконати стелю цілісним не вийде. Наявність шва ніяк не уникнути.


3. Запах від натяжних стель

Іноді в приміщенні може бути присутнім специфічний запах, але він, як правило, зникає після провітрювання.


4. Низька екологічність і можливість підробок

Спори з цього питання йдуть з моменту появи натяжних стель. Остаточної думки на цей рахунок немає, час покаже. Колись і металевий посуд була предметом таких суперечок, а тепер вона є у кожного. Також дуже часто під виглядом низьку ціну Вам можуть підсунути неякісний матеріали, будьте пильні!Як підсумок, можна сказати, що плюсів набагато більше, але все це дуже індідуально, так, як для однієї людини невеликий мінус може переважити всі інші достоїнства натяжної стелі. Вибір завжди залишається за Вами дзвоніть, пишіть, замовляйте натяжні стелі у нас - будемо завжди раді новим клієнтам.

Похожие статьи:

  1. Готелі Кіпру з Власним Пляжем
  2. Натяжні стелі з фотодруком
  3. Місія посткроссера в Барселоні
  4. Кіпр Готель Вероніка Відгуки