Натяжні стелі з фотодруком

Апрель 6, 2017 – 16:35

Сатинові варіанти мають велику ширину, унікальну текстуру. Вони нагадують про дійсне походження полотна, коли найвідоміші люди Китаю прикрашали свої палаци натягнутою від стіни до стіни тканиною. Такі натяжні стелі в СПб заслужили популярність як за зовнішню привабливість, так і за екологічність, яка просто не піддається жодному сумніву.


Наша компанія рада запропонувати оптимальні рішення оформлення поверхні для будь-яких кімнат. У нас ви знайдете ідеальний варіант натяжних стель для будинків 504 серії. Залежно від розмірів всі існуючі полотна варто розділити на ще дві категорії: класичні і безшовні. Безшовні рішення називаються так, тому що вони мають значну ширину і можуть встановлюватися без скріплення декількох елементів в приміщенні з шириною до 5-ти метрів. Це дуже зручно, якщо площа кімнати велика, а розділяти стелю на кілька окремих зон не хочеться.

Беспроводные сети Mikrotik по самым выгодным ценам на сегодняшний день.


Крім того конструкції розрізняються за кількістю рівнів. Найбільш поширені однорівневі рішення, так як вони зручні при монтажі, універсальні за своїм дизайнерським оформлення і коштують недорого. Багаторівневі види натяжних стель більш цікаві. Вони дозволяють створити оригінальні проекти освітлення, розділити кімнату візуально на кілька зон. Крім того, другий рівень приховує стик декількох полотен у великому приміщенні. Наша компанія може запропонувати фігурні стелі з кількома рівнями, виконані із застосуванням контрастних яскравих відтінків.

Також варто відзначити різноманітність декору. Існує маса технологій, які роблять матеріал унікальним. Серед них - тривимірна друк, ефект зоряного неба, нанесення різних відтінків, матовий, глянсовий ефект.

Похожие статьи:

  1. Як обрати гіпсокартон
  2. Как быстро утеплить дом?
  3. ​Натяжна стеля в спальні
  4. Нові житлові комплекси
  5. Кіпр Готелі Відгуки