Особливості каркасних будинків

Май 10, 2017 – 07:35


Технологія будівництва каркасних будинків тільки набирає належний попит і популярність. Це пов'язано з тим, що каркасні будинки виправдовують свою практичність і показують себе з кращого боку.

Основна помилка пов'язано з тим, що багато хто думає: каркасні будинки не зберігають тепло. Однак саме ця технологія є однією з найбільш "теплих". Енергоефективність пов'язана з використанням новітніх матеріалів в якості утеплювачів. Товщина в 200 мм термоматеріала достатня, щоб взимку в такому будинку було дуже тепло і комфортно. Зауважте, що цегляний або брусовий будинок також вимагають теплоізоліціі, при цьому їх будівництво значно дорожче і більш трудомістке.

Як утеплити каркасний будинок?

Дім із дерев'яною структурою, як багато хто думає, що не служать так довго, як цегляні і інші типи будинків. Незважаючи на гадану простоту технології будівництва такого будинку можна тільки дотримуючись особливості технології, порушення якої і призводить до малого терміну служби будинку.

Вы можете купить тактическую кепку по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Щоб якісно побудувати каркасний будинок, необхідно облаштувати пароізоляцію. Щоб волога не конденсувалась на поверхнях стін будинку, необхідно облаштувати нормальний відведення вологи і встановити надійний паробар'єр. Це легко виконується шляхом накриття конструкції спеціальної пароізоляційної плівки. З її купівлею проблем виникнути не повинно. Після кріплення пароізоляційного шару, виконується утеплення стін. Цей факт впливає на довговічність конструкції, тому каркасний будинок «під ключ» повинен включати в себе облаштування цього етапу. Відведення вологи здійснюється шляхом установки дифузійних мембран. Їх просто закладають в стіни, повітряний зазор забезпечує надійне відведення вологи. Дотримуватися цих правил зовсім нескладно. Особливості будинку, побудованого за каркасною технологією, включають в себе всього лише ряд способів і методів по досягненню максимальної ефективності. Решта - це міфи, пов'язані з недоліками будівельних технологій минулих років.

Розглянемо ще деякі особливості каркаса будинку. Сюди входить облаштування нижньої і верхньої розв'язки. Їх правильна споруда забезпечить каркасу необхідну рівну і геометрично-правильну конструкцію. Осічка каркаса від фундаменту проводиться за рахунок листів руберойду. Кожен етап будівництва каркаса і стін будинку вивіряється за допомогою спеціальних засобів. Вертикальність конструкції також забезпечить більш легкий монтаж внутрішньої і зовнішньої обшивки. На верхню розв'язку кріпиться кроквяна система, як правило, її виконують двосхилим, однак, сучасні технології дозволяють виконати дах будь-якої форми. Крокви необхідно прив'язати до кроку несучих брусів каркаса. З особливостей будівництва каркасного будинку можна виділити ще правильне виконання дверних і віконних прорізів. Їх конструкція повинна бути посилена, так як отвори зазвичай виконані ширше кроку балок.

Похожие статьи:

  1. ​З чого побудувати дачний будинок
  2. Технологія будівництва каркасних будинків
  3. Будівництво будинків з блоків
  4. 5 головних проблем будинку