Оздоблювальні матеріали для кухні з їх достоїнствами і недоліками

Сентябрь 10, 2018 – 07:02

З оздоблювальних матеріалів для стін можна виділити миються, рельєфну штукатурку з додаванням крихти з натурального каменю.

Для фартуха, що обрамляє робочу зону найчастіше використовують керамічну плитку - в силу її високих технічних показників.

Популярная биржа binance поможет Вам заработать деньги.

Красиво виглядають кухонні фартухи з нержавіючого металу або загартованого скла, але ці покриття вимагають постійного догляду, так як сліди від пальців, плями від води і жирів відразу помітні на таких поверхнях.

Зарегисрируйтесь на бирже бинансе и заработайте свой первый миллион.

Пластикові панелі практичні і добре миються, але з появою на ринку нових оздоблювальних матеріалів поступово відходять у минуле.

Панелі МДФ, в силу своєї цінової доступності, часто використовуються для кухні. Привертає простий монтаж і демонтаж цього матеріалу. Не рекомендується використовувати МДФ в гарячих точках, так як він відрізняється підвищеною горючістю.

Стеля

Популярная бинансе биржа регистрация прямо сейчас.

Найпростіший варіант - обшити стелю в кухні гіпсокартоном з подальшим оштукатурюванням і фарбуванням матеріалу.

Добре, а також, як кажуть "дешево і сердито" виглядають на стелі полістирольні плити. Однак вони недовговічні. Через 3-5 років плити жовтіють і вимагають повної заміни.

Набирають популярність натяжні стелі. Можливо тому, що є новинкою на ринку оздоблювальних матеріалів. Виробники гарантують до 15 років служби свого товару. За умови якісного виготовлення натяжні стелі цілком підійдуть, як оздоблювальні матеріали для кухні. Вони легко миються, добре переносять перепади температур і підвищену вологість.

Похожие статьи:

  1. ​Как найти товары для дома с практическими целями!
  2. Работа в ночную смену - преимущества и недостатки
  3. Отделочные материалы для кухни с их достоинствами и недостатками
  4. Технология изготовления витражей своими руками
  5. Отделочные материалы для кухни с их достоинствами и недостатками
  6. ​Абразивні матеріали, зачисні інструменти