Перетворюємо балкон в спальню

Март 20, 2017 – 19:25Де взяти додаткові квадратні метри? - Актуальне питання на всі часи. Відповідь - на балконі. Як правило, балкон - це своєрідна комора для старих речей, але можна використовувати його раціональніше. Розширити свою житлоплощу, при цьому не купуючи іншу, можливо, просто переробивши балкон в спальню.

Облаштування балкона під спальню

Перш за все необхідно утеплити балкон. Перше, що потрібно зробити - це встановити склопакети, як мінімум двокамерні. Потім змазати всі мають щілини, скористатися можна поліуретановими мастиками або герметиками, зробити гідроізоляцію балкона.

Оригинальный дизайн экстерьера коттеджа заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Наступний етап - теплоізоляція. Якщо бюджет дозволяє, можна вибрати, наприклад, пінополістирол, якщо немає, то пінопласт. Краще укласти утеплювач в два шари, кріпиться він в будь-якому випадку на клей або дюбелі, далі все шви заповнюються монтажною піною. Звернути увагу потрібно на склад клею і піни, вони не повинні містити толуол.
підготовка балкона до ремонту

утеплення балкона

Наступний момент - це внутрішня обробка. Спочатку до стін кріпиться каркас, потім до рейок прикріплюється гідроізоляційний матеріал, на нього вже приклеюється відповідний утеплювач. Зверху нього пароізоляційний матеріал, а потім вже до обрешітки фіксуються рейки, які необхідні для кріплення підсумкової обробки.

Обробити можна абсолютно будь-яким матеріалом, наприклад, вологостійкою фанерою. Для спальні стіни можна поклеїти шпалерами на гіпсокартон, покрити пробковими матеріалами. Якщо недостатньо в своєму розпорядженні засобами, то можна обшити панелями ПВХ з імітацією текстилю.

Похожие статьи:

  1. ​Натяжна стеля в спальні
  2. Кіпр Відпочинок в Жовтні Ціни
  3. Інтернет-магазин саджанців
  4. ​Автоматика для опалення
  5. Переваги газону в рулонах