​Переваги шиферу, як покрівельного матеріалу

Август 10, 2019 – 13:38

У різноманітті покрівельних матеріалів на сучасному ринку можна з незвички заплутатися, але є матеріал, відомий кожному. Шифер потроху повертається із забуття, набирає обертів, витісняючи новомодні плитки і черепиці з завойованих позицій.

Стереотипне уявлення про шифер, як про старомодному і непоказному, незручному в монтажі матеріалі давно не відповідають дійсності. За експлуатаційними характеристиками - довговічності, звукопоглинанню, стійкості до корозії і перепадів температур - він перевершує профнастил і металочерепицю, які в сукупності лідирують на ринке.Гарантірованний термін служби шиферу - 25 років, але при правильному догляді він залишиться надійним захистом для будинку протягом 50 ( і, можливо, більше) років.

Срочную доставку из Днепра в Киев Вы можете заказать на сайте https://optima.fm/taxi-kiev по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

З естетичної точки зору шифер не поступається аналогам - на виробництві його покривають стійкою полімерною плівкою різних кольорів, і це покращує зовнішній вигляд хвилястого листа, а ще продовжує термін його служби.

Монтувати шифер стало набагато простіше, ніж 10 років тому - хрізотілцементная промисловість випускає листи оптимального розміру, які легко кріпляться силами однієї людини. Крім того, теплопровідність і звукоізоляція шиферу істотно нижче, ніж у металовмісних аналогів, тому навіть «холодний» горище під шиферної покрівлею буде досить теплим і тихим приміщенням взимку і в міру прохолодним літом.

А ще шифер безпечний для людей, що підтверджено численними дослідженнями.

Нарешті, самий зрозумілий і вагомий аргумент на користь сучасного шиферу - ціна. 1 м² даху з кольорового шиферу обходиться домовласникові на 30 рублів вигідніше звичайного профнастилу, або на 110 рублів дешевше самої бюджетної металочерепиці. У перерахунку на 200 м² середньостатистичної покрівлі вигода очевидна.

На закінчення відзначимо, що в прагненні заощадити не треба вибирати краще з гіршого. Треба визначитися з тими характеристиками, які важливі в першу чергу, і купувати матеріали, які відповідають заданим пріоритетам. Удачі в будівництві!

Похожие статьи:

  1. ​Переваги доставки квітів по Львову
  2. ​Преимущества чувственного массажа
  3. ​Переваги перманентного макіяжу