​Переваги силіконової фарби

Октябрь 16, 2019 – 19:09

Фарбувальні матеріали, елементом для зв'язку в яких служать силіконові смоли у вигляді емульсій, називаються силіконовими. Їх відносять до покриттів нового покоління, що поєднує в собі практично всі переваги воднодисперсні і силікатних фарб, причому виключають їх недоліки. Головним чином це відноситься до паропроникності, яка у силіконової фарби практично та ж, що у інших видів покриттів. Але на відміну від силікатних матеріалів вона формує несмачіваемих водою площину, на якій вода від дощу або снігу збирається краплями, що не просочуючи основу.

Придбати якісну силіконову фарбу Ви можете на сайті https://sniezka.in.ua/kraski/silikonovye-kraski/ за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ силіконових фарб

Ще силіконові смоли не утворюють на пофарбованої поверхні суцільний плівки, а навпаки, завдяки своїй пористій структурі дозволяють їй «дихати». Одночасно з цим покрите такою фарбою підстава є стійким до проникнення вологи. Плівка, яка формується силіконовими смолами, не сприяє поверхневому напрузі в підкладці, що досить важливо для фарбування оштукатурених стін, так як для затвердіння штукатурки необхідний вуглекислий газ в збалансованому співвідношенні з водою.

силіконові фарби

Крім водонепроникності, ці фарби стійкі до дії ультрафіолетових променів і вигоряння. Вони володіють особливою міцністю і надійно захищають від шкідливого впливу навколишнього середовища. Відмінність силіконових матеріалів від акрилових полімерів в тому, що вони не схильні до розм'якшення від високої температури. Це їх властивість разом з хорошими водовідштовхувальними характеристиками наділяє отриману після фарбування поверхню самоочисним ефектом, дозволяючи майже не забруднюватися в ході експлуатації.

Відповідні майже для всіх видів матеріалів будівельних споруд фасадна силіконова фарби однаково добре поєднуються не тільки з мінеральними, але і з акриловими латексними покриттями. Здатність силіконових смол безперешкодно перемішуватися з акриловими сополимерами широко використовують для поліпшення якості латексних фарб шляхом додавання в них силіконових компонентів. Хоча в чистому вигляді вони, безумовно, мають більш цінними споживчими характеристиками.

Фасадна силіконова фарба

Володіючи високим ступенем еластичності, силіконові фарбувальні матеріали здатні покривати тріщини на поверхні в межах 2 мм. Вигідно відрізняючись від акрилових фарб, вони дуже стійкі до дії лугів. Якщо до фарбування лужного підстави акриловою фарбою повинно пройти більше 30 діб, то силіконове покриття можна наносити вже через дві доби.

Єдиний недолік силіконової фарби - ціна, яка трохи вище, ніж у інших видів фарбувальних матеріалів. Це, звичайно, істотно обмежує поширення її застосування, особливо на великих площах. Але, з огляду на те, що на сьогодні цей вид покриття має найкращі експлуатаційними характеристиками і дає необмежені можливості для декоративного оформлення, його висока вартість легко компенсується довговічністю і відмінним зовнішнім виглядом.

ЗАСТОСУВАННЯ МАТЕРІАЛУ

Під нанесення силіконових фарбувальних матеріалів підходять будівельні споруди і покриття з природного і вапняного каменю, звичайного і пористого бетону, цегли, штукатурки санаційної, мінеральної і на основі синтетичної смоли, дисперсної і силікатної фарби, а також з системами кріплення теплоізоляції. Цей далеко не повний перелік свідчить про практично необмеженої сфері застосування силіконової фарби для стель і стін.

Перед нанесенням цього покриття потрібне проведення підготовчих операцій, які полягають в попередній обробці поверхні підстави. Необхідно обов'язково видалити старі фарбувальні матеріали та ділянки відшарувалася штукатурки. Потім потрібно очистити поверхню, що фарбується від забруднень, а при необхідності навіть промити. Після чого підстава вимагає ретельного просушування.

Застосування силіконової фарби

По завершенні підготовки поверхонь необхідно усунути мають на них дефекти (нерівності, щілини або тріщини), які можна виявити бічним підсвічуванням. Після приведення підстави під фарбування в порядок варто покрити його шаром грунтовки, спеціально призначеної під силіконове фарбування. Вона, крім суттєвого зменшення поглинаючих здібностей матеріалу підстави, сприяє захисту від атмосферного впливу, здійснює адгезію і знижує ймовірність появи плям і розлучень. Тільки після просушування поверхонь можна починати безпосередню фарбування.

Покриття на основі силіконових смол легко наносяться за допомогою традиційних будівельних фарборозпилювачів, кистей або валиків, дозволяючи помітно знизити їх витрата. Дані фарбувальні матеріали надходять у продаж вже повністю готовими до застосування в зручній упаковці. Тривалість дії їх декоративних і захисних властивостей дуже висока і зажадає оновлення тільки через 20 років, так що висока ціна в даному випадку цілком виправдана.

Похожие статьи:

  1. ​Переваги дощок оголошень
  2. Кіпр Відпочинок в Жовтні Ціни
  3. ​Жива огорожа з верби
  4. Переваги газону в рулонах
  5. Переваги фактурної фарби