​Подорожі в автобусах-готелях

Март 22, 2018 – 18:27

Подорожі в автобусах дозволяє заощадити на поїздці, але ночівля в автобусі є сумнівне задоволення, адже спати в кріслі незручно і повноцінно виспатися не вийде, крім того, постійне перебування в сидячому положенні вкрай набридає. Така поїздка може неабияк зіпсувати враження від подорожі, але тільки якщо це не подорож в Ротель.

Ротель винайшов Георг Хёльтль, підприємець родом з Німеччини. Георг став одним з перших підприємців в туристичному бізнесі післявоєнної Німеччини. У той час він організовував поїздки на автобусах по Європі, в процесі яких для ночівлі туристи зупинялися в наметах. Так було до 1959 року, коли Хёльтль винайшов готель-автобус (Ротель). Спочатку це був причіп до автобуса зі спальними місцями, але пізніше Ротель еволюціонував до повноцінного автобуса-готелю.

Ви можете отримати якісні юридичні послуги Київ за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

Пасажири готелю розміщуються в так званих «пеналах» довжиною 1.8 метра, а у висоту 0,9 метра. У кожному «пеналі» є своє вікно і внутрішнє освітлення. Також є і двомісні «номера». Крім цього в автобусі є власна кухня і туалет. Свій же душ відсутня, але періодично автобус зупиняється в хостелах і недорогих готелях, де клієнти можуть скористатися душем. Умови, звичайно, не п'ятизіркові, але все ж подорожувати в Ротель куди комфортніше, ніж в звичайному автобусі.

Харчуються ж пасажири автобуса-готелю, зупиняючись на природі в мальовничих місцях, сніданок і вечеря забезпечуються компанією, причому продукти завжди відповідають кухні країни перебування, а на обід автобус зупиняється біля кафе і місцевих закладів громадського харчування.

Похожие статьи:

  1. Кіпр Папантоніу Готель
  2. ​Що таке бутик-готель?
  3. ​Подорожі не виходячи з дому