Подряпини в забарвлених деревяних виробах

Июль 22, 2017 – 19:10

Якщо оригінальна обробка була покрита поліуретаном або уретаном (наприклад, тверда, міцна обробка, зазвичай використовувана на стільницях), подряпини важко відновити. Повторне покриття всієї поверхні не буде працювати. Нове покриття може не прилипати і навіть збільшувати подряпини.

Ломбард в Усть-Каменогорске примет Ваши драгоценности по самой высокой стоимости на сегодняшний день.

Для невеликих поверхневих подряпин, які не проникали в фарбу або не змінювали колір деревини, ретельно відшліфуйте пошкодження за допомогою піскоструминної наждачним паперів. Намочіть наждачний папір водою або лимонним маслом і акуратно відшліфуйте пошкоджену область. Коли ви видалите подряпину, натріть її за допомогою сталевої вати пастоподібного воску, щоб повернути блиск.

Ви також можете спробувати масляну обробку, щоб обробити невелику подряпину в поліуретані, але немає ніяких гарантій того, як масло буде прилипати або входити в поверхню. Однак ви можете трохи пограти, спробувавши цей метод. Використовуйте кисть художника, щоб ретельно заповнити подряпину, раз по раз.

Коли фарба проникла настільки глибоко, що різниця в кольорах, хоч я знаю, ви повинні заповнити подряпину і пофарбувати дерево одним з багатьох доступних продуктів: масними плямами, пятновимі ручками або тросами. Використовуйте кисть художника або зубочистку, щоб заповнити крихітні області. Після того, як матеріал висохне, натріть місце сталевий ватою 0000 і пастоподібних воском. Якщо шматок є антикварним, вам, можливо, доведеться почати з нуля. Ви також можете звернутися в компанію по ремонту меблів.

Похожие статьи:

  1. ​Поради по установці деревяних панелей
  2. ОАЭ создали приложение для подачи визы
  3. Подходящие картриджи для принтеров