Процес тренування. Поступово сідаємо на шпагат

Январь 31, 2017 – 09:59Розминку потрібно робити не менше 10 хвилин. Слідуйте правилу, яке раніше писали в деяких радянських тренажерних залах: "Розминка вважається хорошою тільки в тому випадку, якщо на лобі у вас з'явився піт!".
Правильно сідаємо на шпагат

Розігріваємо м'язи. Цей процес зазвичай триває від 5 до 10 хвилин і може залежати навіть від температури будинку або залу. Головне - відчути, що ваше тіло готове до роботи.

А Вы уже знаете как сесть на шпагат с легкостью и без болезненных ощущений?


Можна почати з розтирання м'язів ніг. Потім потрібно зробити кілька ритмічних рухів, можна згадати якісь елементи з танців. Присідання або ж махи ногами теж відмінно підійдуть для розігріву м'язів і зв'язок перед їх розтягуванням.

Перші спроби сісти на шпагат. Максимально розсуньте ноги в сторони, спробуйте дійти до того рівня, до якого зможете. Це буде початкова точка, через яку можна буде орієнтуватися в кінці тренування, щоб відстежити результати.

У цьому положенні поставте руки на підлогу перед собою. Уявіть що ви маятник і вас хитає зліва направо, також і в зворотний бік. Такими рухами розгойдується з боку в бік.

Опустіть лікті на підлогу. Якщо це не вдасться зробити відразу, не переживайте. В такому випадку просто максимально постарайтеся їх притиснути до підлоги. Потім почніть руху вперед і назад.

Замріть в такому положення хвилин на 5-7. В цей час постарайтеся розслабитися і думати про щось інше, що не про розтяжці. Такий підхід допоможе вам не звертати уваги на біль і дозволить ногам роз'їжджатися в сторони.

Повертаємося в початкове положення. Коли ви відчуєте, що далі зв'язки не тягнутися, поступово, допомагаючи собі руками, починайте зводити ноги разом. Робити це потрібно дуже повільно.

Після того як ви повністю встанете, притисніть ноги один одному і зробіть 10-15 обертальних рухів за годинниковою і стрілкою. Повторіть це і в зворотний бік. Таким чином, ви дасте можливість спокійно повернутися зв'язкам і суглобам на свої місця.

Похожие статьи:

  1. ​Устаткування для лазень та покупка купелі
  2. Плитка у ванній: особливості вибору
  3. Купить недвижимость в Испании и на Кипре
  4. ​Преимущества и особенности автовыкупа