Сатинові натяжні стелі

Апрель 7, 2017 – 18:34Існує багато чинників, які зробили сатинові натяжні стелі популярними у всіх куточках планети. Затребуваність елегантних елементів декору обумовлена унікальними характеристиками:

жоден інший матеріал не дозволяє домогтися наявності настільки рівній поверхні;
сучасні матеріали дозволяють забезпечити ідеальні параметри екологічної чистоти;
простий і зручний догляд, не вимагає великих витрат часу і зусиль;
різноманітність фактурних рішень, колірної гами і можливість нанесення зображень.

Сатинові натяжні стелі залишаються одним з найбільш бажаних варіантів завдяки своїм унікальним властивостям і чудовій візуальному сприйняттю.

Що являє собою сатиновий стелю?

Квартиру своєї мрії Ви можете придбати на сайті http://ozernyi-gatne.com.ua/gallery/repair/, ціни Вас приємно здивують.


Володіючи всіма перевагами матових і глянсових зразків, подібні моделі не мають властивих їм недоліків:

Делікатний малюнок і рівномірність забарвлення гладкій поверхні взяті від матових стель. Але використання більш стійкого барвника підвищує якість малюнка і збільшує параметри довговічності.
Можливість відображати світлові промені дісталася від глянцю. Важливий нюанс - рівномірне поширення світла в приміщенні без відображення знаходяться в ньому предметів.
Зміна візуального сприйняття при різному освітленні - пріоритетне гідність матеріалу, яке сприяє органічному поєднанню з будь-яким стилем і гармонує з меблями в кімнаті.

Оформлення в стилі зоряного неба залишається неперевершеним варіантом досягнення в просторі кімнати чарівної таємничості і глибини.
Переваги сатиновою фактури

Привабливість натяжних стель цього виду обумовлена низкою певних властивостей, які давно завоювали вдячність споживачів:

можливість ненав'язливо підкреслити всі достоїнства інтер'єру. Сатин дивовижно виглядає при будь-якому освітленні, тканину вражає каскадом нових штрихів при щонайменшій зміні нахилу освітлювальних приладів - від контрастного до витончено-м'якого;
ефект хамелеона дозволяє стелі виглядати абсолютно по-різному в денний і вечірній час;
подібне полотно залишається найкращим варіантом для фотодруку. За бажанням власника над головою будуть пробігати хмари, заблищать зірки в небесній глибині, розташуватися будь-яке зображення;
особливості невеликого дзеркального ефекту, не дратуючи очі відображенням предметів інтер'єру, дозволяють візуально значно розширити внутрішній простір приміщення;
Вологої ганчірки або пилососа цілком достатньо для догляду за матеріалом, який вигідно відрізняється від інших видів невибагливістю і простотою в обслуговуванні.

Поради дизайнера дозволять створити гармонійну композицію з стельового покриття, меблів і шпалер в кімнаті.
Сатинові натяжні стелі: особливості вибору

Прийнявши рішення купити сатиновий натяжна стеля, слід враховувати основні вимоги для установки подібних елементів декоративного оформлення внутрішнього простору будинку:

зверніть увагу на габарити приміщення. Ширина основного полотна в п'ять з половиною метрів дозволяє покрити поверхню будь-якої квартири стандартного типу. Шовні стелі використовуються для облаштування більш габаритної площі покриття;
від вибору кольору залежить просторове сприйняття об'єму приміщення. Правильно підібраний відтінок дозволить розширити межі кімнати і органічно доповнить стиль будь-якого інтер'єру;
зайве прагнення до дешевизни може негативно позначитися на якості товару. Ціна сатинових натяжних стель в Санкт-Петербурзі від відомих торгових марок іноді вище, ніж у абсолютно невідомих виробників. Але значно важливіше в цьому випадку надійність і впевненість в якості покупки.

При ознайомленні з представленими зразками постарайтеся ретельно переконатися в однакових параметрах товщини по всій довжині, відсутності розлучень і плям незрозумілого походження.

Створити оригінальний дизайн в своєму будинку або квартирі в Санкт-Петербурзі допоможе різноманітність фактурних рішень і зручність установки елегантних стельових елементів декору.

Похожие статьи:

  1. Безшовні натяжні стелі
  2. Матові натяжні стелі
  3. Матова натяжна стеля