​Що таке бутик-готель?

Май 13, 2018 – 19:38

Бутік-готель не має нічого спільного з продажем одягу та бутиками, так називають готелі, що пропонують ексклюзивний сервіс рівня вище п'яти зірок. Так як максимальна шкала оцінки становить п'ять зірок, то щоб виділити готелі з більш високим рівнем обслуговування і було придумано назву бутик-готель.

Все о ремонте авто на сайте autoteenindus в свободном доступе.

Деякі бутик-готелі позиціонують себе як семизіркові, але офіційно такої категорії не існує. У будь-якому випадку, серед п'ятизіркових готелів є більш комфортабельні, є менш, а є такі, які стоять на голову вище всіх, тому для визначення рівня обслуговування серед п'ятизіркових готелів і з'явилася така категорія.

Для того щоб зрозуміти, чому такі готелі краще, наведемо кілька прикладів. Так в звичайному п'ятизірковому готелі, та й то не кожному, в аеропорт вас будуть доставляти на мерседесі, а з бутік-готелю вас пощастить персональний бентлі або навіть вертоліт. Будівля такого готелю є пам'яткою архітектури або має нестандартний дизайн, наприклад, номери готелю San Antonio побудовані прямо в природних печерах.

У таких готелях зазвичай зупиняються підприємці, зірки та інші забезпечені особистості. А взагалі, якщо говорити коротко, то бутик-готель можна характеризувати так: Це готель класу люкс, який претендує на ексклюзивність та унікальність з незвичайним тематичним інтер'єром, і інший такий готель ви не знайдете. Його постояльці - це люди з повішеним рівнем доходу, які хочуть отримати високий рівень обслуговування

Похожие статьи:

  1. ​Как играть на победу?
  2. ​О месте Версаль
  3. Что такое бутик-отель?
  4. ​Про місце Версаль
  5. ​Жива огорожа з верби