Двері становить невід'ємну частину інтер'єру будь-якого приміщення. Це виріб служить як декоративними, так і захисними функціями, а деякі моделі мають звукоізоляційні і теплоізоляційні властивості. Але в наш сучасний час з'явилося безліч видів дверей в різному дизайнерському виконанні, які спрямовані саме на прикрасу приміщення, а вже потім їх прямі «обов'язки». Так що проблем з їх вибором не виникає, тим більше ви завжди можете підібрати саме ту модель, яка стане частиною вашого інтер'єру, серед яких є навіть скляні двері.

Профессиональное продвижение сайта в минске по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


У чому популярність скляних дверей

Двері, виготовлені зі скла, на сьогоднішній день є одним з неординарних варіантів. Скляні двері бувають як вхідними, так і міжкімнатними. Для їх виготовлення застосовується загартоване скло, міцність у якого підвищена, і товщина скла в межах 8-12 см. Саме скляне полотно роблять з рифленого або дзеркального скла, яке гладко тонізувати та наносити матове покриття. Існує навіть технологія, де на поверхню наноситься кольорова аплікація. Головне те, що такі двері можна встановити як на дверну коробку, так і на доводчиках, останні дозволяють дверям відкриватися в будь-яку зі сторін.

Зараз на ринку можна придбати будь-який тип скляних дверей, абсолютно будь-якого розміру і конфігурації.

Але варто пам'ятати, про те, що треба ретельно і з особливою пристрастю оглядати якість фурнітури і її надійності в цілому, так як скляні двері дуже важка!

І ще, завдяки комплектів спеціалізованої фурнітури, допускається застосовувати вставки, виготовлені зі скла, і у вхідні двері, виготовлені зі сталі, і все це не йде в збиток їх надійності та міцності.

Похожие статьи:

  1. ​Скляні сходи для будинків і офісів
  2. Обідні зони: меблі для вітальні і кухні
  3. Ремонт квартиры с дизайнером или без него
  4. Кіпр Відпочинок в Листопаді Відгуки