​Скляні сходи для будинків і офісів

Ноябрь 21, 2018 – 17:47

У наш час розвитку різних типів технологій і дизайну люди стали вибирати незвичайні рішення для свого інтер'єру.

Так, останнім часом в красивих будинках можна зустріти скляні сходи, які відрізняються своїм неповторним витонченістю і зовнішньої крихкістю. Природно, що розглядаються деталі занурюють жителів приміщення і гостей в деяку атмосферу легкості. Притому їх можна встановлювати не тільки у себе вдома, а й у різних установах. Адже дані конструкції здатні витримувати великі навантаження.

Вы можете арендовать свадебный транспорт по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Необхідно підкреслити, що сьогодні можна побачити сходи в Нижньому Новгороді від іменитих німецьких брендів, які можуть відрізнятися своїми несучими елементами. А щаблі їхніх конструкцій зазвичай з'єднуються болтами, які мають характеристики високої міцності. Притому, дані сходи повинні кріпитися до стін з одного боку. Звичайно, тут також присутні поручні. Аксесуари для розглянутих сходів зазвичай виготовляють з нержавіючих металів.

Додаткові матеріали при спорудженні скляних сходів

Для фінішної обробки скляних сходів часто використовують поліровану сталь, оскільки вона захищає дану конструкцію від пошкоджень і надає їй прекрасний зовнішній вигляд. Каркас скляних сходів може бути зроблений з високоякісної сталі. Його зазвичай фарбують порошковими барвниками в різні кольори.

Крім того, великою популярністю користуються гвинтові сходи, ступені яких розходяться у вигляді віяла, починаючи з центральної точки всієї конструкції.

Особливий дизайн скляних сходів

Для перил скляних сходів підбирають спеціальні тонкі трубки, товщина яких може досягати 0,2 см. Хоча іноді розглядаються елементи роблять з декількох пластин загартованого скла з товщиною 0,08 см. Форми перил тут вибираються в залежності від бажань замовника і основний дизайнерської задумки.

Досконалий летить дизайн скляних сходів здійснюється за допомогою спеціальної конструкції проступней.

Але головне, щоб перед монтажними роботами скляних сходів були враховані всі особливості їх будови. Зазвичай для цього роблять додаткові перевірочні розрахунки і враховують правила безпечної експлуатації розглянутих споруд. Адже при несподіваному пожежі люди повинні будуть спускатися по сходах.

Похожие статьи:

  1. Дизайн стелі як частини інтерєру
  2. Будівництво будинків з блоків
  3. ​Самі незвичайні будівлі світу