​Сонячні батареї для дому. Реальний досвід експлуатації!

Июль 1, 2018 – 18:55

Сонячна батарея - кілька об'єднаних фотоелектричних перетворювачів (фотоелементів) - напівпровідникових пристроїв, прямо перетворюють сонячну енергію в постійний електричний струм.

Детальніше

У даній статті ми розповімо вам про один з наших підмосковних проектів. Наведемо реальні цифри по виробленню електроенергії від сонячної електростанції і розглянемо, які плюси і мінуси можуть бути при установці сонячних модулів на свій дом.Солнечние батареї для дому. Реальний досвід експлуатації!

сонячні панелі комплект для дому ціна

Спочатку розповімо про встановленій системі з сонячними батареями на об'єкті та її призначення. Сонячна електростанція встановлена. Основне завдання, поставлене клієнтом- це економія електроенергії, за рахунок пріоритетного використання сонячної енергії, оптимальним варіантом була б установка мережевої (Безакумуляторна) сонячної електростанції, але так як в селищі відбуваються досить приватні відключення електроенергії, система була доповнена джерелом безперебійного живлення (акумуляторним інвертором) і акумуляторними батареями. Нижче наведено повний склад системи:

Джерело безперебійного живлення МАП DOMINATOR 6кВт 48В х 1 шт;

Акумуляторна батарея VOLTA GST 12-200 solar х 4 шт. Серія Solar спеціально розроблена для систем з сонячними модулями.

Мережевий сонячний інвертор SOFAR SOLAR 1600TL х 1 шт .;

Високоефективні сонячні модулі Seraphim Eclipse SRP-290-E11B х 6 шт. Загальна потужність 1740 Вт;

Система кріплення із змінним кутом Mibet Energy Speed Click;

Акумуляторний стелаж СА4П;

Монтажні комплектуючі (сонячний кабель ~ 40 м; байпас; автомат захисту, коннектор МС4)

Система змонтована і введена в експлуатацію 12 січня 2018 р

1. Принцип роботи системи наступний:

Якісні сонячні панелі комплект для дому ціна Вас прияємно здивує.

Все електропостачання приладів в будинку відбувається, через ДБЖ МАП Dominator. Коли мережу від міста є, даний прилад транслює її на харчування навантажень, АЛЕ! спочатку використовує енергію приходить від сонячних модулів (мережевий інвертор SOFAR підключений на вихід ДБЖ МАП), на фотографіях нижче Ви бачите: від сонячних модулів приходить 1,5 кВт. електричної енергії, від мережі через стабілізатор (він був у клієнта до нашого приїзду) береться 6А * 210В = 1260 Вт, а через МАП транслюється 2,9 кВт. Тобто, загальна потужність споживання електроенергії в будинку 3 кВт, але «від стовпа» береться менше 50%, тому що всю решту енергію дають сонячні батареї.

SOFAR 1,54.jpg 2,9 кВт з мережею МАП 111.jpg 6А 210В стабілізатор 1111.jpg

Відзначимо, що 3-4 кВт, це максимальне навантаження в будинку, яку ми спостерігали. Звичайна постійне навантаження в будинку ~ 1,5-2 кВт, тому сонячні модулі можуть перекривати практично 100% споживання., Це ми і побачимо на фотографіях нижче: МАП добирає з мережі 65 Вт, а на стабілізаторі 0А тобто споживання електроенергії від мережі (стовпа) немає.

SOFAR 1,54.jpg IMG_1810 65 ватт.jpg стаб 0.jpg

У момент, відключення основної мережі МАП переходить в режим інвертування, на його напруга спирається мережевий сонячний інвертор і продовжує роботу в нормальному режимі, з акумуляторних батарей МАП забирає тільки невелика опорна напруга. В такому режимі, поки світить сонце, акумуляторні батареї практично не будуть задіяні, що значно збільшує не тільки термін їх служби, а й час резервування (час роботи приладів у будинку при пропажі основної мережі).

В результаті установки сонячної електростанції, клієнт отримав:

гарантоване безперебійне електропостачання всіх приладів в будинку

максимальну незалежність від електромереж

істотну економію на оплату рахунків за електроенергію (в цифрах по виробленню, економії і т.д. трохи нижче)

використання екологічно чистої електроенергії

2. Тепер перейдемо до вироблення електроенергії сонячною електростанцією.

Коли ми пропонуємо клієнтам сонячні електростанції, ми завжди наводимо цифри з вироблення електричної енергії сонячними батареями. Свої розрахунки ми проводимо на підставі даних NASA Surface meteorology and Solar Energy, і вважаємо вироблення під конкретну адресу.

Ось які дані ми отримали від НАСА і на їх підставі, ми надали клієнту графік вироблення електроенергії сонячної станцією:

графік вироблення горіхово-зуево.jpg

Виработка.jpg

Після 2-ох місяців експлуатації в самі не сонячне місяці, ми бачимо наступні цифри (дані наведені на 1 березня 2018 г.):

solarman sofar 11.jpg

Це вироблення за 1 березня 2017 р вироблення за день склала 9,34 кВт * год (коеф. 5.36 (середньомісячні коеф. Наведені в даних НАСА). Загальна вироблення електроенергії з 12 січня 2018 р склала 220,42 кВт * год. так що, всі заявлені нами в розрахунках цифри повністю підтверджуються.

Похожие статьи:

  1. ​Как выбрать идеальный подарок для мужчин ?
  2. ​Объясненные преимущества и недостатки криптовалют
  3. ​Сонячні батареї для дому та дачі
  4. Як знайти час для досягнення результату