​Стоянка для машини на дачі

Ноябрь 20, 2018 – 17:22

Для багатьох дачників завжди гостро стояло питання паркування машини. Дійсно, мокнути або вигоряти на сонці автомобілю не бажано, так і поступово на стоянки з'являються колії, а трава виглядає неохайно. У будь-якому випадку, а облаштовану стоянку для машини на дачі, гараж або мощення майданчик потрібно буде робити.

Капітальний гараж роблять на дачі не все, а в погану погоду хочеться і в хату зайти, і до автомобіля дістатися без різних реалій сільського життя. Тому з часом при облаштуванні ділянки приходить етап створення стоянки для машини. Місцезнаходження стоянки найчастіше роблять поруч з будинком. На майданчик укладають щебінку, асфальт, плитку або розчин, так само деякі роблять навіс.

Проста майданчик для автомобіля

Спершу роблять майданчик для стоянки. Вона може бути на виїзді з території, тоді досить згорнути на ділянку і зупинити машину. В такому випадку майданчик не несе дуже велике навантаження, відповідно, її можна зробити за спрощеним способом. Завозиться кілька машин щебеню, і засипаємо площа 5х6м або 3х5м. Цей дренаж постійно забезпечує стоянці сухе місце. Та й підстава під бетонування захистить від сдимистості грунту, покриття буде цілим. 

По периметру необхідно встановити бордюр, тоді покриття буде лежати, не розповзаючись по ділянці. Бетонну плиту можна покласти на весь майданчик або лише під колесами двома смугами. Можна використовувати й інші способи укладання, але необхідно, щоб товщина щебеню становила 12-15см і вам тоді не потрібно буде її періодично ремонтувати, думати, як її висушити і так далі.

Якщо на території грунт не схильний до зсувів, то можна побудувати парковку з бетонної стяжки, закріплену арматурою. В першу чергу, по периметру робиться опалубка. Поверх піску заливається шар бетону приблизно 6 см завтовшки. Потім, не даючи засохнути розчину, на нього кладуть сітку арматури, і роблять ще шар бетону. Такий майданчик мусить бути трохи менше 12 см завтовшки, для важкої машини краще до 18-20см. Опалубку прибирають через чотири доби, але повну міцність розчин набере тільки через місяць.

На пучинистих грунті краще зробити парковку з тротуарної плитки. Так як між плитками будуть зазори, то вода з поверхні краще виходить, і покриття практично не буде жолобитися. Плитку кладуть на шар цементу і піску. Її спеціальним молотком ретельно прибивають до основи.

Качественный скотч Вы можете купить на сайте https://kristallprom.com/skotch-lipkaya-lenta по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

навіс

Парковку для автомобіля можна обладнати не тільки одним майданчиком, але так само і навісом, щоб уникнути впливу променів сонця і дощу. Потрібно сказати, що продаються вже готові навіси, зроблені як переносна конструкція, але не складно зробити тент і своїми силами.

Для спорудження потрібен легкий каркас, зроблений з металевого профілю, а для покрівлі можна взяти пластиковий шифер, металочерепицю, профнастил.

1. Трубу вигинають до необхідного радіуса, вона буде опорою. Зі стійкою балку кріплять металевою косинкою. Їх потрібно будить 2 штуки на стійку. Просверливаются отвори і закріплюють болтами. Для захисту від корозії фарбують фарбою.

2. У землі роблять опори для стійки один метр, встановлюють в них триметрові азбестоцементні труби.

3. З профільної труби роблять лаги для жорсткого кріплення. Каркас так само можна виконати і з дерева, але ця конструкція не так довговічна і міцна.

4. Після закріплення каркаса і вирівнювання його, бетонують стійки і починають монтаж даху.

Як матеріал можна взяти полікарбонат або профільований пластик. Покрівельний матеріал закріплюють саморізами або заклепками.

Зробити навіс можна всього за пару днів, і тоді ваша машина буде захищена від опадів і впливу ультрафіолету.

Похожие статьи:

  1. Активний Відпочинок на Кіпрі
  2. ​Живая изгородь из ивы
  3. ​Лавинное снаряжение
  4. ​Автоматика для опалення