​Сучасні бізнес-тури - в чому їх перевага

Апрель 29, 2018 – 19:03

Останні кілька років все більшої популярності серед наших співвітчизників набирає діловий туризм. Багатьом вигідна така поїздка - можна заздалегідь підібрати для себе або своїх близьких навчальний заклад або навіть познайомитися з виставленої на продаж нерухомістю.

Оскільки в Лондоні, припустимо, нерідко влаштовують різні міжнародні виставки, відвідати їх можна саме під егідою таких ось бізнес-подорожей. Багато хто користується таким випадком, щоб відкрити рахунок в банку Англії, зараз це стало не просто престижно, а й дуже вигідно.

Вы можете купить хлор для бассейна по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

У чому суть сучасних бізнес-турів

Такий діловий і одночасно ознайомлювальний тур може бути як на один день, так і на будь-яку кількість днів. Сюди можуть входити і відвідування запланованих місць, і круїзи по річці Темзі, і екскурсії по історичних місцях як всієї Британії, так і окремо самого Лондона. Проживання для індивідуальної поїздки і для цілої групи може здійснюватися або в готельних номерах, або в приватному секторі, що виявляється і не дуже дорого, і цілком комфортно.

Бізнес-туризм - прекрасний спосіб для багатьох ділових людей поєднати відразу дві справи. По-перше, укласти ділову угоду, а по-друге, кілька днів провести (і відпочити) в новій для себе обстановці. Не дивно, що цей вид туріндустрії є зараз одним з найбільш популярних напрямків. Їм можуть скористатися компанії з метою мотивації своїх співробітників (так звані інтенсив-тури), що вважається дуже дієвим для зміцнення корпоративного духу фірми. У такій поїздці можна відвідати підприємства своїх ділових партнерів, презентації або побувати на ярмарках продукції. Можна взяти участь в конференції або з'їздити на симпозіум.

Звичайно, Англія не є офшорним раєм, але, знаючи її закони і вміло їх використовуючи, можна відкривати офшорні рахунки. А це, в свою чергу, може значно скоротити витрати при веденні бізнесу.

Похожие статьи:

  1. Буферні ємності, теплонакопичувачі
  2. ​Сучасні сонячні електростанції
  3. ​Якісні будівельні матеріали
  4. ​Пляжі Іспанії - душевний відпочинок
  5. Бурный роман Гарри Поттера