​Сучасний спосіб прийняти душ

Июль 28, 2018 – 19:04

Сучасний спосіб прийняти душІсторія ванних кімнат починалася з тазиків, плавно переходячи в епоху містких виробів із чавуну. До пори до часу вони чудово справлялися з поставленим перед ними завданням. На початку XXI століття, коли архітектурна думка стала рухатися в бік мінімалізму і раціонального використання площі, в ужиток прийшли душові кабінки і куточки.

Вы можете продать дом huis te koop mol по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Вибір куточка для душа починається з визначення пріоритетного типу конструкції. Якщо для шанувальників футуризму і легкості в інтер'єрі підійде безрамний тип, то для прихильників класики - полурамний варіант. Важливим буде розмір вироби, що забезпечує необхідні гігієнічні процедури. Буває напівкруглий (75х75, 90х120 см) і квадратний куточок (100х120 см і більше).

Незалежно від розміру конструкція обов'язково доповнюється акриловим піддоном. Розмір виробу впливає на спосіб кріплення дверного механізму. Буває він наступних типів:

розсувний - економить простір в приміщенні;

складаний - підвищений вхідний простір;

обертовий - вимагає регулярного технічного обслуговування.

Після цього душовою куточок необхідно оснастити зручною дверима. Тут за основу береться переважаючий у ванній кімнаті варіант дизайну і обраний механізм відкривання. Дбайливий господар обов'язково огляне потенційну покупку в частині використаного при її виготовленні матеріалу.

Необхідно пам'ятати, що куточок легко стане джерелом розвитку грибка, якщо за ним буде збиратися вода і залишки бруду. У зв'язку з цим необхідно віддати перевагу антибактеріальним матеріалами. Пластик в цей список не входить, тому не варто даремно економити на своєму здоров'ї.

Безпека - у ванній кімнаті завжди присутня вода, яка веде нерідко до травм. Саме тому душовий куточок повинен обов'язково мати надійний поручень і спеціальний нековзний піддон і килимок. Якщо в будинку є діти, то слід вибирати виріб без гострих країв і великої кількості скла. Дорослі не завжди можуть устежити за дітворою, тому не варто ризикувати їхнім життям і здоров'ям.

Функціональність - в базовій комплектації куточок дозволяє тільки приймати душ. Якщо у покупця є бажання отримати не тільки душ, але і пристрій для масажу, то необхідно буде витягти з гаманця на 25-35% більше. Незалежно від купленої моделі, не рідше 1 разу кожні 7 місяців необхідно проводити її технічне обслуговув

Похожие статьи:

  1. Современный способ принять душ
  2. ​Туристический Израиль
  3. Сучасні світильники для вулиці