Супер-преміум корми для собак

Август 6, 2018 – 19:07

Всі марки сухих і вологих кормів для Собак можна розділити на чотири класи (в залежності від якості, інгредієнтів і технології виробництва). Це корми наступних класів:

Економ

Преміум

Супер-преміум

Холістік

КУпить качественный корм для собак Вы можете на сайте zoolove.com.ua по самой выгодной стоимостина сегодняшний день.

Проте, слід враховувати, що єдиних стандартів для визначення класу сухого корму не існує, а виробник, за великим рахунком, може вказати його самостійно. З цієї причини - клас корму (на жаль) може не відповідати заявленому.

У даній статті - ми розглянемо якісні корми супер-преміум класу. Для того, щоб визначити на скільки відповідає корм заявленому класу - ми орієнтуємося на іноземні рейтинги і відгуки покупців. До супер-преміум ми відносимо корми з рейтингом 4-5 зірок з 5 (або 5-6 зірок з 6). Якщо у Вас є питання по конкретним рейтингам - Ви можете задати питання нашим консультантам на сайті або на пошту info@petxp.ru.

Що таке корм супер-преміум класу для собак?

До супер-преміум - можна віднести сухі корми для собак, які виробляються з якісних інгредієнтів, містять значну кількість м'ясних інгредієнтів, а також багаті на корисні допоміжними речовинами (Омега-кислоти, вітаміни, мінерали, антиоксиданти ітд.). Корм даного класу багатий поживними речовинами, вкрай необхідними для здоров'я Вашого щеняти або дорослого собаки. Корм супер-преміум класу проводиться на основі досліджень в харчуванні і дієтології собак і повинен містити збалансоване поєднання білків, жирів, вуглеводів, вітамінів і мінералів. Крім цього, повинні враховуватися певні потреби Вашої собаки, такі, як вік і фізичний стан.

Слід пам'ятати, що сухий корм супер-преміум класу не повинен містити штучних барвників, ароматизатори або консервантів. Також не вітає змісті сої в складі (практично не перетравлюється організмом собаки).

Як вибрати

При виборі сухих супер-преміум кормів для собак, в першу чергу, потрібно орієнтуватися на склад. Як правило, інгредієнти, що містяться в складі, вказуються в порядку убування. У супер-преміум корми на першому місці повинні йти м'ясні інгредієнти. При цьому, фраза «Борошно з м'яса» не є негативною, тому що м'ясо в будь-якому випадку проходить процес дегідратації. Наявність в складі субпродуктів є не бажаним. У кормах даного класу, бажано наявність корисних рослинних інгредієнтів, які є натуральними джерелами вітамінів і мікроелементів.

Холістік корми - останнім часом виділені в окремий клас і є найбільш якісним і натуральним харчуванням для Вашої собаки. Детальніше дані корми будуть розглянуті в окремій статті

Похожие статьи:

  1. Загородный дом из дерева
  2. Современные модульные дома
  3. Фактурна фарба для стін
  4. Бурный роман Гарри Поттера